MarkaWorld.com

Kastamonu Entegre Adana’da farklılık yaratmaya devam ediyor

Ağaç bazlı panel sektörünün Türkiye’nin lider markası Kastamonu Entegre, sektöründeki kalifiye çalışanlara yatırım yapmaya devam ediyor. Yaşam alanları için sunduğu hizmeti daha ileri seviyeye taşımak amacıyla Laminat Parke Seminerleri gerçekleştiren Kastamonu Entegre, 5 Ağustos’ta Adanalı ustalara uygulamalı parke eğitimi verdi.

Kastamonu Entegre Adana’da farklılık yaratmaya devam ediyor
10 Ağustos 2016 - 10:03 'de eklendi ve 1968 kez görüntülendi.

Avrupa’nın en büyük beş parke üreticisinden biri olan Kastamonu Entegre bayiler ve parke ustaları için Türkiye genelinde düzenlediği Laminat Parke Usta Seminerleri’nin Adana ayağını, 5 Ağustos’ta gerçekleştirdi. Laminat parke teorik eğitimleriyle ürünlerin özelliklerine ve kullanım detaylarına dair önemli noktaların anlatıldığı seminerde, bayi ve parke ustalarından oluşan 150 katılımcıya uygulamalı parke eğitimi verildi. Katılımcılara Floorpan ve Artfloor laminat parkelerin sıcak ve doğal dokusunun zeminlerle birleştirilerek yaşam alanlarının geneline değişim olarak yansıtabilecekleri de anlatıldı. Eğitimler sonunda yapılan sınavla birlikte katılımcılara sertifikaları dağıtıldı.

Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesindeki MDF tesisinin faaliyete geçtiği 2012 yılından bu yana Adana’da ekonomik ve sosyal yaşamının bir parçası olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Kastamonu Entegre Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör, “400’den fazla çalışanımızın yanı sıra tüm bayilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte yerel ekonominin güçlü bir oyuncusu olduğumuz Adana’da parke ustalarımızla bir araya geldiğimiz sektörel eğitimlerin gördüğü ilgiden büyük memnuniyet duyuyoruz. Geçtiğimiz aylarda hayata geçirdiğimiz faaliyetlerle Adana’da Yılın En Sosyal Şirketi seçilmiştik. Gelişmiş sanayisi ve 2 milyonun üzerindeki nüfusuyla Çukurova bölgesinin en önemli ticaret ve kültür merkezi olan Adana’da imza atacağımız yeni uygulamalarla farklılık yaratmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER