Dünya Bir Kez Daha İstanbul Prohunt’da Buluşacak!

Dünya Bir Kez Daha İstanbul Prohunt’da Buluşacak!
03 Ocak 2022 - 10:29 'de eklendi ve 14242 kez görüntülendi.

Türkiye’nin en büyük Av Silah ve Doğa Sporları Fuarı İstanbul Prohunt 02-05 Haziran 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi 1. Salonda tüm dünyadan ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Düzenlenmeye başlandığı 2012 yılından beri sürekli gelişerek kendi alanında dünyanın sayılı fuarlarından biri haline gelmiş olan Uluslararası İstanbul Av Silah ve Doğa Sporları – İstanbul Prohunt bir senelik pandemi arasının ardından 9. Kez02-05 Haziran 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi 1. Salonda yeniden ziyaretçiler ile buluşacak.

Pazarlar arasındaki merkezi konumu, dinamik yapısı, geniş katılımcı yelpazesi ve yoğun ziyaretçi sayısıyla kendi alanında takvimin vazgeçilmez fuarlarından biri haline gelen etkinlik düzenlendiği son tarihler olan 02-05 Mayıs 2019’da 42.500 ziyaretçi, yurtiçi ve yurtdışından 132 katılımcı ve 550 markayı bir arada görme şansını yakalamıştır. İstanbul Prohunt Fuarı, Türkiye`nin av ve silah sektöründe dünyanın en uygun pazarlarından biri olduğunu bir kez daha ispat etmiştir. Geçtiğimiz yıllar boyunca yurt dışından gelen profesyonel ziyaretçi sayısındaki artış ile Türkiye’deki bayi ve tedarikçilerin fuara yoğun ilgisi, katılımcılar tarafından olumlu karşılanmıştır.

18 yaş ve üzeri tüm av ve doğa sporu tutkunlarına açık olan İstenbul Prohunt Av Silah ve Doğa Sporları Fuarında silah ve yan sanayi, savunma, özel güvenlik silahları ve malzemeleri , elektronik ve optik ürünler, bıçaklar, av turizmi, avcılık deri ve konfeksiyon ürünleri, olta balıkçılığı ve ekipmanları, outdoor giyim, doğa sporları ve kamp malzemeleri, arazi araçları, avcılıkla ilgili tamir bakım, av köpekleri, atış makinaları , plakalar ve poligonlar gibi sektörün her alanından en yeni ve en iyi ürünleri yerinde görebilir ve inceleyebilirsiniz.

www.istanbulprohunt.com

fae97c2c5b

Etiketler :
İLGİLİ HABERLER