MarkaWorld.com

İstanbul Prohunt

9. Uluslararası İstanbul Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı
01-04 Temmuz 2021
İstanbul Fuar Merkezi
Hall 9-10-11

İstanbul Prohunt
03 Aralık 2019 - 12:47 'de eklendi ve 60010 kez görüntülendi.

Av, silah ve doğa sporları dünyasının en yeni ürünleri Uluslararası İstanbul Prohunt Fuarında 2019 yılına damgasını vurdu. 8. kez sektör ziyaretçileri ve av, doğa sporları tutkunları ile buluşan Uluslararası İstanbul Prohunt Fuarı, av silahları, aksesuarları ve doğa sporları sektörünün yurt içi ve yurt dışı pazarının gelişiminde önemli bir rol oynamaya devam etti.

İlk başladığı günden bu yana sürekli gelişen ve büyüyen fuar, Türkiye’nin değil Avrupa’nın en önemli 2. fuarı konumunda olduğunu bir kez daha ispat etti. Uluslararası Av Fuarları Takviminde resmi olarak dünyaca kabul gören bir fuar haline gelen İstanbul Prohunt Türk üreticilerin ve dünya markalarının katılımı ile 2016 tarihinden itibaren 3 salonda 16.000 m2 alanda düzenleniyor.

Türk silah sektörünün uluslararası alandaki prestiji açısından da son derece önemli olan fuar uluslararası profesyonel ziyaretçileri için de ticari anlamda getirdiği rahatlık ve imkanlarla buluşma noktası haline gelmiştir. 9. Uluslararası İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı 1 – 4 Temmuz 2021 tarihinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek.

Katılımcı firmalar en yeni ürünlerini organizatörler ise en keyifli etkinlikleri sunmak için şimdiden hazırlıklara başladılar. Sektörü müşterileriyle aynı çatı altında buluşturan fuarımız, göz kamaştırmaya devam edecek.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER