MarkaWorld.com

Kastamonu Entegre’den spora destek…

Kastamonu Entegre Adana MDF Tesisi, 2002 yılından beri kentte faaliyet gösteren Çukurova Cimnastik İhtisas Spor Kulübü’nün yeni salonu için 100 metrekarelik parke bağışladı.

Kastamonu Entegre’den spora destek…
17 Ağustos 2017 - 14:51 'de eklendi ve 1941 kez görüntülendi.

Kastamonu Entegre, üretim tesislerinin olduğu yurt içi ve yurt dışı lokasyonlarda eğitim, çevre ve spor alanlarında gerçekleştirdiği destekle adından söz ettirmeye devam ediyor. Kastamonu Entegre Adana MDF Tesisi son olarak, 2002 yılında Adana’da kurulan ve kısa süre önce yeni salonuna taşınan Çukurova Cimnastik İhtisas Spor Kulübü’nün 100 metrekarelik parke ihtiyacını karşıladı. Çukurova Cimnastik İhtisas Spor Kulübü Başkanı Mustafa Zaman, sporcuların kullanımına hazır hale getirilen salona destekleri için Kastamonu Entegre yetkililerine teşekkür etti.

keas_2

Sporcular ve Kulüp Başkanı Mustafa Zaman ile bir araya geldiği toplantıda açıklamalarda bulunan Kastamonu Entegre Adana MDF Tesisi Direktörü Ergin Turan “Çukurova Cimnastik İhtisas Spor Kulübü, kurulduğu günden bugüne kadar yüzlerce değerli sporcu yetiştiren, katıldıkları yarışmalarda Türkiye dereceleri, Adana birincilikleri olan başarılı bir spor kulübüdür. Kurumsal sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eden şirketimiz, böyle başarılı sporcu ve kulüpleri desteklemeye devam edecektir” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER