MarkaWorld.com

Filli Boya Renxmatik Tırı bugün Adana’daydı!

Filli Boya, yenilikçi ürün ve hizmetlerini tanıtmak tüketicilerle buluşturmak için Anadolu turuna çıktı. Yaklaşık 1 ay sürecek Anadolu turunun ikinci durağı Adana oldu.

Filli Boya Renxmatik Tırı bugün Adana’daydı!
30 Mart 2018 - 17:17 'de eklendi ve 1550 kez görüntülendi.

Filli Boya, yenilikçi ürün ve hizmetlerini tanıtmak için bir tanıtım turuna çıktı. Tur için özel olarak tasarlanan Renxmatik Tırı’nda Renxmatik Sistemi’nin yanı sıra Filli Ustam, AlpinaLife gibi ürün ve hizmetlerin de tanıtımı yapılıyor. 28 Mart Çarşamba günü yola çıkan Renxmatik Tırı’nın ikinci durağı bugün M1 Merkez AVM oldu.

Renxmatik Tırı, 31 Mart’ta Diyarbakır Diyarbakır Forum’da; 01 Nisan 2018 Pazar Şanlıurfa Piazza Alışveriş Merkezi; 6 Nisan’da Kayseri Kayseri Park’ta; 7 Nisan’da Ankara Ankamall AVM’ de; 8 Nisan’da Antalya 5M Migros’da; 11-12 Nisan’da Bursa İnşaat ve dekorasyon Fuarı’nda; 14 Nisan’da Aydın Forum Aydın’da; 15 Nisan’da İzmir Bornova Forum’da; 20 Nisan’ da Bolu’da,21 Nisan Kocaeli’de; 22 Nisan Edirne’de yenilikçi ürün ve hizmetlerini tanıtacak. Renxmatik Tırı’nın son durağı ise 23 Nisan Pazar günü İstanbul’da olacak.

filli_boya_3

Renxmatik, özgün yaşam alanları oluşmasına imkan veriyor

İstenilen miktarda ve renkte boyayı kişiye özel üretilmesine imkan sağlayan Filli Boya Renxmatik Sistemi ile mimarlar, tasarımcılar, boya ustaları ve yaşam alanlarının renklerine özen gösteren herkes mekânlarda renk kullanım seçeneklerini arttırarak özgün yaşam alanları oluşturabiliyor.

Renxmatik bayilerinde istenilen tonda ve miktarda, kişiye özel renk beklemeden yaptırılabiliyor. Renxmatik bayilerinde ayrıca renk yönlendirmeleri ile de ilgili detaylı bilgi almak ve Filli Boya Renk Ölçer hizmetinden ücretsiz yararlanmak da mümkün!

AlpinaLife iç mekanların hava kalitesini artırıyor

Filli Boya, AlpinaLife ürünü ile tüm mekânlar için özel silikat içeriği sayesinde sağlıklı ve doğal bir çözüm sunuyor. Evlerin yanı sıra okul, hastane, sinema, büro, kafeler, restoran gibi birçok mekânda iç cephe hava kalitesinin artırılmasını sağlayan AlpinaLife, yenilikçi ve benzersiz bir teknoloji ile çevre ve insan sağlığı standartlarına uygun olarak üretilip, boyanmış duvarlardan gelebilecek zararlı bileşenleri sıfıra indirerek iç cephe hava kalitesinin artmasını sağlıyor.

Aynı zamanda Filli Boya, AlpinaLife iç cephe boyasıyla Renxmatik sisteminde istenilen rengin istenilen miktarda çok kısa bir sürede elde edilmesini sağlıyor.

filli_boya_2

Filli Boya “Filli Ustam” İle garantili boya hizmeti sunuyor

Filli Boya, hayata geçirdiği “Filli Ustam” sistemi ile tüketicilerin hayatını boya uygulamaları konusunda da kolaylaştırıyor ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı hedefliyor.

www.filliustam.com sisteminde, inşaat boyacılığı mesleki yeterlilik belgesine sahip Filli Ustalar kulübüne üye ve Filli Boya ürün ve davranış eğitimini almış ustalar yer alıyor. bu sistemden aradıkları kriterlere uygun ustayı bulup evlerini boyatabiliyor.

Filli Boya, Filli Ustam sistemi üzerinden ustaların aldığı işleri 2 yıl boyunca uygulama ve ürün garantisi ile güvence altına alıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER