MarkaWorld.com

Yoğuşma terapisiyle yüksek faturalardan kurtulun

Demirdöküm yeni reklam kampanyasında ödüllü yoğuşmalı kombi Nitromix’i tanıtıyor.

Yoğuşma terapisiyle yüksek faturalardan kurtulun
07 Kasım 2016 - 12:47 'de eklendi ve 1453 kez görüntülendi.

DemirDöküm, ödüllü yoğuşmalı kombisi Nitromix’in tanıtımı için yeni bir reklam filmi hazırladı. Kış aylarının en önemli stres kaynaklarından biri olan “yüksek fatura sorununu” esprili dille ele alan filmin jingle müziğini ise ünlü sanatçı Yaşar seslendiriyor.

Türkiye’nin ilk yoğuşmalı kombi üreticisi DemirDöküm, yaklaşan soğuk kış aylarının insanlarda yarattığı yüksek doğalgaz faturası kaygısını vurgulayan yeni bir reklam filmi hazırladı. Yüksek doğalgaz faturası nedeniyle donup kalan bir vatandaşın, yoğuşma terapisiyle yeniden eski hale getirildiği esprili reklam filmiyle DemirDöküm, bu kış yüksek faturaları ve doğalgaz fiyatlarını yoğuşmalı kombileri ile unutturmayı hedefliyor.

Filmde uluslararası Good Design ödüllü ve %108 daha verimli oluşuyla tüketicinin kesesini koruyan yoğuşmalı DemirDöküm Nitromix kombiye dikkat çekilirken, jingle müziğini ise ünlü sanatçı Yaşar seslendiriyor.

demirdokum_2

Yüzde 108 verim ile düşük doğalgaz tüketimi

4 yıldız verim sınıfında yüzde 108 verimle çalışarak düşük doğalgaz tüketimi yapan yoğuşmalı DemirDöküm Nitromix kombi, Athaneum Müzesi tarafından tüm dünyada üretimde ve tasarımda en çevreci özelliklere sahip ürünlere verilen Good Design ödülüne sahip.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER