MarkaWorld.com

Yeni nesil salon tipi klimasıyla sıcak yaz günlerini serinletecek

İklimlendirme sektörünün öncü markalarından DemirDöküm, yeni nesil salon tipi kliması A 450 F’yi tüketicilerin beğenisine sundu. Sahip olduğu teknolojilerle ön plana çıkan DemirDöküm A 450 F, kavurucu yaz sıcaklarında güçlü performansıyla ev, ofis, mağaza ve restoran gibi geniş mekânlarda nefes aldıracak.

Yeni nesil salon tipi klimasıyla sıcak yaz günlerini serinletecek
27 Temmuz 2016 - 15:53 'de eklendi ve 1478 kez görüntülendi.

DemirDöküm, salon tipi klima alanında yenilikçi teknolojilere sahip A 450 F’yi tüketicilerin beğenisine sundu. Yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesiyle, geniş mekânlarda yaşam kalitesini artırmak için geliştirilen ürün, sahip olduğu yenilikçi teknolojilerle ev, ofis, mağaza ve restoranlarda nefes aldıracak.

Değişken mevsim şartlarında hayatı kolaylaştırmayı vadeden A 450 F, kavurucu yaz sıcaklarında ‘Jet Cool’, soğuk kış günlerinde ise ‘Hot Start’ fonksiyonu ile modern hayatın hızlı temposuna uyum sağlıyor. Yüksek enerji verimliliğiyle de ön plana çıkan ürün, kullanıcısının önceden belirlediği oda sıcaklığı mekânın her noktasına ulaştıktan sonra, düşük güçle çalışmaya başlıyor ve kabarık faturaların önüne geçiyor.

demirdokum_2

YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRIYOR

DemirDöküm A 450 F salon tipi klima, program saati özelliği sayesinde, istenen saatler arasında çalışmak üzere ayarlanarak pratik bir kullanım sağlıyor. ‘Auto Restart’ özelliğiyle ise elektrik kesintilerinden sonra otomatik olarak kesinti öncesi konumunda çalışmaya başlıyor ve tatsız sürprizlere izin vermiyor.

Elektrikli ek rezistans özelliği ile aşırı soğuk iklim şartlarında ısıtma performansını artıran A 450 F, Hot Start fonksiyonu (Sıcak Kalkış) ile ısıtmaya alındığında iç ünitesinde bulunan buharlaştırıcı sayesinde istenilen sıcaklığa ulaşmadan ortama hava üflemiyor. Bu sayede konforlu bir iklimlendirme ortamı yaratılıyor. Isıtma ve soğutma performansının yanı sıra düşük ses düzeyi ile de kaliteli ve konforlu ortamı destekleyen DemirDöküm A 450 F salon tipi klimanın öne çıkan özellikleri ise şöyle;

  • Geniş mekânlar için en ideal çözüm sunuyor
  • 52 desibel iç ünite, 59 desibel dış ünite ses düzeyi ile sessiz çalışma sağlıyor
  • Isıtma Etkinlik Katsayısı (COP) ve Soğutma Etkinlik Katsayısı (EER) ile kullanıcısına verimli ısıtma ya da soğutmayı düşük enerji tüketimi ile gerçekleştiriyor
  • Jet Cool ve Hot Start gibi ek fonksiyonları ile yüksek konfor sunuyor
  • Ek rezistans özelliği ile artırılmış performans sağlıyor

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER