MarkaWorld.com

Yazın besinler İnoksan Soğutucular ile güvende

Endüstriyel mutfak sektöründe yeniliklerin öncüsü İnoksan’ın anında soğutan yeni seri soğutucu sistemleri SDN 070 ve SDN 140 depo tipi soğutucular, besinleri güvenle saklarken yüksek verimlilik ve enerji tasarrufuyla da göz dolduruyor. AISI304 kalite iç ve dış kaplamaya sahip olan yeni soğutucu sistemler, 18/8 Cr-Nİ paslanmaz çelik saçtan üretildi. 600 ve 1200 lt seçenekleri bulunan SDN 070 ve SDN 140, yiyecekleri uzun süreler ilk günkü tazeliğinde muhafaza ederken, düşük enerji tüketimiyle de işletmelere fayda sağlıyor. İnoksan’ın yeni soğutucuları hakkında detaylı bilgi için www.inoksan.com adresine göz atabilirsiniz.

Yazın besinler İnoksan Soğutucular ile güvende
22 Temmuz 2016 - 9:48 'de eklendi ve 1661 kez görüntülendi.

Profesyonel mutfak donanımlarıyla dünya çapında tercih edilen İnoksan’ın yeni soğutma sistemleri, yüksek verimliliğinin yanı sıra tasarruf noktasında da fayda sağlıyor. Yoğun Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirilen SDN 070 ve SDN 140, -2’den +8 dereceye kadar soğutma yapabiliyor. Yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu esasıyla üretilen yeni soğutucular, işletmelere avantaj sağlıyor.

HACCP standartlarına uygun, HCFC içermeyen poliüretan kullanılan İnoksan Soğutma Sistemleri’nde homojen yalıtım verimliliği artırıyor ve daha etkin bir soğutma elde edilmesini sağlıyor. Isı ayarını otomatik gerçekleştiren soğutma sistemleri, kapı kilidi ile gıdaları görevli olmayan kişilerin kullanımından da koruyabiliyor. Ürünlerde yer alan kapı switch’i sayesinde, kapı açıldığında otomatik olarak LED aydınlatma devreye girerken, dolap bünyesinde yer alan motor duruyor ve soğuk havanın dışarı atılması engelleniyor. Böylelikle beraberinde tekrar soğuk hava üretmek için harcanacak enerjinin önüne geçiyor.

inoksan_2

Yeni İnoksan Soğutucular, şeflerin işini kolaylaştırıyor

GN 2/1 gastromik uygunluğa göre geliştirilen SDN 070 ve SDN 140, AISI304 kalite iç ve dış kaplamanın yanı sıra 18/8 Cr-Nİ paslanmaz çelik saçtan üretiliyor. Yüksekliği ayarlanabilen tel dolap içi raflara sahip olan soğutucuların her kapısında 3 adet raf yer alıyor. Yiyecekleri en uygun şartlarda uzun süreler saklamaya imkan veren İnoksan’ın yeni soğutucuları, dijital özelliğine bağlı olarak Kondanser Temizleme Uyarısı, Yüksek Alçak – Sıcaklık Alarmı, HACCP Uyumluluğu, Gıda Koruma Özelliği ile şeflerin işini kolaylaştırıyor.

600 ve 1200 lt kapasite seçenekleri ile satışa sunulan SDN 070 ve SDN 140 depo tipi soğutucular, evoparasyon suyunu otomatik olarak su buharlaştırma sistemleri ile kullanıcının eli değmeden ortamdan buharlaştırıyor. Yiyecekleri uzun süreler ilk günkü tazeliğinde muhafaza ederken, düşük enerji tüketimiyle de işletmelere fayda sağlayan İnoksan’ın yeni soğutucuları hakkında detaylı bilgi için www.inoksan.com adresine göz atabilirsiniz.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER