MarkaWorld.com

Wi-Fi özellikli Bosch V-Dizayn klimalarla kış aylarında tasarruflu ısının

Wi-Fi özelliğine sahip “V tasarımlı” yeni klimalar şıklığıyla göz doldururken yenilikçi teknolojik özellikleriyle tasarruflu bir kullanım sunuyor ve kış aylarında ekonomik, temiz, konforlu bir ısıtma sağlıyor.

Wi-Fi özellikli Bosch V-Dizayn klimalarla kış aylarında tasarruflu ısının
25 Ekim 2016 - 9:32 'de eklendi ve 1626 kez görüntülendi.

Kış aylarında klimayla ısınmak birçok avantaj sunuyor. Bu avantajlar üründeki teknolojilere göre değişkenlik gösterebiliyor. En beliğin avantaj ise, klimalarin aynı miktar ısıtmayı elektrikli veya infrared ısıtıcılardan daha az elektrik harcayarak yapması olarak öne çıkıyor. Bu fark, harcanan aynı enerjiyle 4 kat daha fazla ısı elde edebilmesi anlamına geliyor. Bu faydaları en tasarruflu şekilde deneyimlemek için en ideal seçim ise Inverter klimalar.

Bosch Ev Aletleri’nin yenilikçi ve modern bir tasarımla geliştirdiği Wi-Fi kontrol özellikli yeni klimaları kış aylarında da konforlu mekânlar sunmaya devam ediyor. Ekonomik kullanım sunan teknoloji ile yenilikçi tasarımın modern bir şekilde bileştiği “V tasarımlı” klimanın yan taraflarında, soğuk ve sıcak çalışma moduna göre gözü yormayan mavi ya da kırmızı ışık yanıyor. Yeni enerji yönetmeliğine uygun olarak A++ enerji sınıfı verimlilik sağlayan Bosch Vertu DC Inverter Klima B1ZMI12922 süper iyonizer özelliğine sahip. Bu özellik, şık bir tasarıma sahip klimanın daha sessiz çalışmasını sağlarken kış ve yaz aylarında temiz ve ferah doğa ortamını evlere taşıyor.

bosch_2

Klima kumandasındaki her fonksiyon cep telefonunuzda!

Dört mevsim konfor sağlayan klimalardaki Wi-Fi modülü, evde ve ev dışında kullanılan akıllı cihazlarla klimaları kontrol etme imkânı sunuyor. Diğer bir deyişle, cep telefonunuz ya da tabletiniz her yerden kullanılabilen bir klima kumandasına dönüşüyor. Böylece, henüz eve varmadan konforlu ve sıcacık bir yuva ortamı kolayca hazırlanmış oluyor. Aynı özellik, serin bir eve girmenin büyük keyif vereceği yaz ayları için de geçerli.

Çıkarılabilir ön filtresiyle temiz bir kullanım sağlayan ve şık tasarımlara sahip yeni verimli klimalarda bulunan internet modülü, ilgili uygulama yükleniyor akıllı telefon ve tabletlerle tek dokunuşla uyum içinde çalışıyor. Bu özellikle, klimanın açılıp kapanması, sıcaklık ayarlarının değiştirilmesi ve ısıtma/soğutma/nem ayarlarının hepsi akıllı telefonlar ile tabletler üzerinden tek dokunuşla ayarlanabiliyor. Böylece, evdeki internete bağlı olan klimayı siz ev dışındayken çalıştırmaya başlamak ve kış soğuklarında önceden ısıtılmış konforlu bir eve girmek mümkün oluyor.

Son teknoloji konforlu ve temiz ısınma

Konfor sağlamak için üstün özellikler sunan şık klimanın otomatik parlaklık özelliğine sahip akıllı ekranı, oda ışığı kapandıktan 5 saniye sonra kendini ekran parlaklığını kapatıyor ve klima sessiz konuma geçiyor; ışık açıldığında ise eski konumuna dönüyor. Ayrıca klima, alışık olduğumuz sıkıcı uyarı sesleri yerine kulağa hoş gelen melodiler kullanıyor. Teknolojik özelliklerinin yanında, kolayca çıkarılıp yıkanabilir ön filtresiyle hijyenik bir kullanım sunan klima, virüsleri ve maytları barındırmayan örgü yapılı fiber filtresi sayesinde 20 mikrona kadar tüm parçacıkları tutuyor ve temiz bir kullanım sağlıyor.

B1ZMI12922’nin Teknik Özellikleri

Isıtma kapasitesi:13000 BTU/h

Heat-Pump ısıtma

Soğutma kapasitesi: 12000 BTU/h

Fonksiyonlar: Isıtma, Soğutma, Donmaya karşı koruyucu, Nem giderme, Otomatik, Sleep,

3 kademeli ve otomatik fan hızı (otomatik-düşük-orta-yüksek)

Çıkarılıp yıkanabilir ön filtre

Otomatik ya da manuel hava dağıtımı için kanatçıkların isteğe göre ayarlanması

Otomatik dikey hava salınım

Çekilen enerji: Isıtma 1730 W, Soğutma 1710 W

Frekans/voltaj: 50 hz / 220 – 240 V

Nem alma kapasitesi: 1.2 l/h

Kapalı mekan sıcaklık ayarı aralığı 17 C – 30 C

Zaman ayarı: 0-24 saat arası

Uzaktan kumanda

İç Ünite Ses seviyesi: düşük hızda 22 dB/ yüksek hızda 36 dB

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER