MarkaWorld.com

VİKO’nun yeni Karre Kids koleksiyonuyla Örümcek Adam odanızın duvarında

Çocukların en sevdiği süper kahramanların başında Örümcek Adam geliyor. Üstün güçleri ile kötüleri dize getiren Örümcek Adam şimdi VİKO’nun lisanslı Karre Kids serisinde çocuklara arkadaşlık ediyor. Özel koruma kapaklı Karre Kids prizler, çocukları elektrik kaynaklı yaralanmalardan koruyor.

VİKO’nun yeni Karre Kids koleksiyonuyla Örümcek Adam odanızın duvarında
11 Ağustos 2016 - 10:37 'de eklendi ve 2207 kez görüntülendi.

Onun hikayesi bir örümcek tarafından ısırılmasıyla başladı. O zamandan bu yana da tüm çocukların kahramanı… Örümcek Adam şimdi elektrik anahtar ve priz sektörünün lider kuruluşu VİKO’nun yenilenen Karre Kids serisinde… Dünyayı kötülüklerden korumak için suçla mücadele eden Örümcek Adam, Karre Kids modelleriyle çocukların odalarına geliyor. Özel koruma kapaklı ve çocuk koruma özellikli Karre Kids priz modelleri, prizlerden kaynaklanabilecek elektrik çarpmalarına karşı da güvenlik sağlıyor. Karre Kids, elektrik anahtarları ile de miniklerin odası bambaşka bir atmosfere bürünüyor.

viko_2

Karre Kids çocuk korumalı, kapaklı prizlerle güvenliği ön plana taşıyor. Örümcek Adam figürlerinin süslediği anahtar ve çocuk korumalı kapaklı prizlerden oluşan Karre Kids koleksiyonunda dekorasyon kadar güvenli kullanım da ilk sırada. Çocuk korumalı prizlerde ürüne eklenen özel koruma kapakları sayesinde ürünler ekstra güvenli hale gelirken, meraklı afacanlar da odalarında tek başlarınayken elektrik akımına maruz kalma tehlikesi yaşamıyorlar.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER