MarkaWorld.com

Viko’dan çalışanlarına tatil dönüşü karşılama sürprizi

Yoğun çalışma dönemlerinin ardından gelen tatil, çalışanlar için önemli bir mutluluk ve motivasyon kaynağı oluyor. Ancak iş yoğunluğu ve şehrin kalabalığından uzak geçirilen tatillerin ardından iş hayatına adapte olmakta genellikle zorluk çekiliyor ve bu durum çalışanlar için bir sendroma dahi dönüşebiliyor. İnsan kaynakları ve çalışan motivasyonu konusundaki fark yaratan uygulamaları ile dikkat çeken kuruluşlardan olan VİKO by Panasonic’in çalışanları ise izin dönüşünde hiçbir zorluk yaşamadığı gibi işlerine büyük bir coşku ile başlıyor. Kuruluş, çalışanlarını her izin dönüşü sürpriz bir organizasyonla karşılayarak motive ediyor. VİKO by Panasonic, bu yıl da aynı uygulamayı tekrarlayarak tüm çalışanlarına keyifli anlar yaşattı.

Viko’dan çalışanlarına tatil dönüşü karşılama sürprizi
11 Ağustos 2016 - 10:34 'de eklendi ve 1872 kez görüntülendi.

Yıllık izinden dönen çalışanları için sürprizlerle dolu bir organizasyon düzenleyen VİKO by Panasonic, çalışanlarını kırmızı halıdan geçirerek “Hoş geldiniz” dedi. Yapılan bu sürpriz karşısında çok etkilenen çalışanlar, kendilerini karşılayan açık büfe kahvaltı eşliğinde mutluluk ve şaşkınlığı bir arada yaşadı. VİKO İnsan Kaynakları ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğünce planlanan ve bu yıl şehitlerimize duyulan saygı nedeni ile müziksiz ve Türk Bayraklı balonlar eşliğinde gerçekleşen seremoni, Yönetim Kurulu Başkanı Toshihide Arii ile CEO Nusret Kayhan Apaydın’ın çalışanlara hitaben yaptığı hoş geldiniz konuşmalarıyla devam etti.

viko_3

Çalışanların Motivasyonu, İnsan Kaynaklarının Sorumluluğu… 

İK alanındaki örnek uygulamaları ve ödülleri ile anılan VİKO by Panasonic’in İK ve Kurumsal Gelişim Direktörü Mutlu Kutlu “Çalışan odaklılık kavramı, temel değerlerimiz arasında yer alıyor. Biz bir aileyiz ve ortak amaçları birlikte paylaşır, gücümüzü çalışanlarımızdan alırız. Bu yaklaşımdan hareketle çalışanlarımızın motivasyonunu artıran, bütünlüğümüzü ve iletişimimizi güçlendiren organizasyonları çok önemsiyoruz.

viko_2

Çalışanlarımız yıllık izinlerindeyken bizler bu organizasyon için hazırlanıyoruz çünkü onların motivasyonundan kendimizi sorumlu hissediyoruz. Çalışanlarımızın tatil sonrasındaki bu ilk iş gününe böyle mutlu bir şekilde başlaması ve kendilerini motive hissetmesi bizim için çok değerliydi.” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER