MarkaWorld.com

Vaillant tutumlu kombilerini iki reklam filmiyle tanıtıyor

Vaillant, pazardaki köklü deneyimiyle ürettiği ve yüksek tasarruf özelliğiyle öne çıkan Tam Yoğuşmalı Kombileri, yoğun bir reklam kampanyasıyla tanıtıyor. “Evdeki her şey Vaillant Tam Yoğuşmalı Kombi gibi tutumlu olsa…” sloganıyla çekilen filmler; ulusal televizyon kanallarının yanısıra; Youtube, Facebook ve ana akım yayınların online edisyonlarında yayınlanıyor.

Vaillant tutumlu kombilerini iki reklam filmiyle tanıtıyor
27 Ekim 2016 - 9:53 'de eklendi ve 1445 kez görüntülendi.

Kombinin mucidi Vaillant, 142 yıllık Alman teknoloji geleneğiyle ürettiği, hem doğalgaz hem de elektrik tüketiminde tasarruf sağlayan Vaillant tam yoğuşmalı kombilerini iki ayrı reklam filmiyle tanıtan Vaillant, yeni ürünlerinin yüksek tasarruf özelliğinin altını çizerken, tüketicilerin evdeki sabit giderlerine atıfta bulunarak, enerji verimliliği konusundaki iddiasını da ortaya koyuyor. Reklam filminde, “Evdeki her şey Vaillant Tam Yoğuşmalı Kombi gibi tutumlu olsa…” diyor.

vaillant_2

Vaillant Yoğuşmalı Kombiler yenilikçi teknolojileriyle; ısıtma, sıcak su konforu ve yakıt tasarrufunu bir arada sunuyor. Suyun ısısını sabit tutabilen aqua sensör teknolojisi ile aynı anda 3 farklı banyoda hızlı ve sabit sıcaklıkta su konforu yaşatıyor. Geniş ısıtma ve sıcak su kapasite seçenekleriyle her türlü konutta ısıtma ve sıcak su ihtiyaçlarına çözüm sunan yenilikçi kombiler, Quiet Mark sessiz çalışma ödülüne de sahip.

KÜNYE

Reklam veren: Vaillant

Reklam veren yetkilisi: Başar Poroy

Reklam Ajansı: Deep360

Yaratıcı Yönetmen: Atakan Sevgi

Yaratıcı Direktör: Aydan Karataş

Müşteri Direktörü: Ayşegül Karslı

Yapım şirketi: Karıncalar

Medya Planlama/Satın Alma: Vizeum

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER