MarkaWorld.com

Sonbahar kış sezonunun trendlerini addresistanbul’da yakalayın

Dekorasyon dünyasının ünlü tasarım ve tasarımcılarını tek bir çatı altında birleştiren addresistanbul’da sonbahar kış sezonunun trendleri sizi bekliyor.

Sonbahar kış sezonunun trendlerini addresistanbul’da yakalayın
21 Ekim 2016 - 16:08 'de eklendi ve 1610 kez görüntülendi.

Her sezon dekorasyon trendlerine öncülük eden addresistanbul, sonbahar kış sezonunda da tasarım dünyasının trendlerine ev sahipliği yapıyor. Yaşam alanlarında farklılaşmak ve özgün olmak isteyenlerin uğrak adresi addresistanbul tasarımı ve trendi yaşatıp, hissettiriyor.

address_istanbul_3

Sonbahar- Kış sezonun trend mobilya ve aksesuarlarında siyah ve dore hakimiyetinin görüleceği parçaların yanı sıra camın ve mermerin tasarımdaki varlığı daha çok hissedilecek. Renklerin özgürce kullanılacağı yeni sezonda hakimiyet bakır ve pembe gibi feminen tonlar, siyah-dore birlikteliği ve koyu yeşil de olacak.

address_istanbul_5

Koyu yeşiller odanıza derinlik katarken, bakır ve pembe gibi feminen tonlar romantik çağrışımlar yaratacak. Ahşap ve metal gibi farklı materyallerle birleşen mermer ve cam kullanımı da yaşam alanlarının her alanında etkin olacak.

address_istanbul_4

En trend dekorasyon ürünlerini bulabileceğiniz addresistanbul’da evinizin mimarı siz olacaksınız. Tasarımın modernizm ve özgünlük ile buluştuğu dekorasyon objeleri, mobilyalar, tekstil ürünleri, halılar ve duvar kağıtları gibi ihtiyaç duyacağınız tüm dekorasyon ürünlerini addresistanbul’da bulabilirsiniz.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER