MarkaWorld.com

Şişecam Düzcam gürültüyü kontrol altına aldı

Geliştirdiği ileri teknoloji cam ürünleriyle konforlu bir yaşam alanı sunan Türkiye’nin lider düzcam üreticisi Şişecam Düzcam, gürültü kontrol camı Şişecam Akustik Lamine Cam’ın tanıtımı için İstinye Park’ta bir etkinlik düzenledi.

Şişecam Düzcam gürültüyü kontrol altına aldı
21 Ekim 2016 - 12:54 'de eklendi ve 1398 kez görüntülendi.

Dünyanın en büyük düzcam üreticilerinden Şişecam Düzcam, gürültü kontrol camlarını 16 Ekim Pazar günü İstinye Park’ta düzenlediği özel bir etkinlikle tanıttı. Şişecam Akustik Lamine Cam’ın kullanım alanları ve özelliklerinin anlatıldığı etkinlikte, Burhan Öçal Percussion Trio feat Murat Uncuoğlu’nu ağırladı.

sisecam_3

Geliştirdiği ürünlerle yaşama değer katan çözümler sunan Şişecam Düzcam’ın gün boyu süren etkinliği kapsamında, katılımcılar gürültü kontrol camlarını sessiz oda konseptiyle deneyimleme fırsatı yakaladı.

sisecam_2

Etkinlikte, kentlerin en büyük sorunlarından biri haline gelen gürültü problemini gürültü kontrol camlarıyla ‘sessiz oda’da deneyimleme imkânı bulan ziyaretçiler, ayrıca Burhan Öçal Percussion Trio feat. Murat Uncuoğlu Konseri, Bando XL Gösterileri, Çocuklar İçin Etiler Müzik Okulu ile atölye çalışmalarıyla da eğlenceli vakit geçirdi.

sisecam_4

Şehirleşmenin artmasıyla birlikte hızla artan gürültü kirliliği sorunu, Şişecam Düzcam’ın geliştirdiği Şişecam Akustik Lamine Cam ürünüyle sorun olmaktan çıkıyor. Araç trafiğinin, uçak ve tren gürültüsünün yoğun olduğu bölgelerde, ses yalıtımının sağlanabilmesi amacıyla kullanılan Şişecam Akustik Lamine Cam, dışarıdaki gürültüyü normal bir düzeye indirerek huzurlu yaşam alanları yaratıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER