MarkaWorld.com

Sabancı Holding Türkiye’ye olan güvenini bir kez daha dünyaya duyuruyor

Sabancı Holding, Türkiye’ye ve demokrasisine güvenini uluslararası kamuoyuna ilanlarıyla anlatıyor. Türkiye’nin Sabancı’sı imzasıyla hazırlanan çalışmada “Türkiye’nin geleceğine olan inancımız, halkımızın demokrasiye olan bağlılığı sayesinde bir kez daha teyit edildi” (Our trust in the future of Turkey has been reaffirmed by our people’s commitment to democracy.) mesajı veriliyor. Bu mesaj Financial Times (tüm ülke baskıları), New York Times, International New York Times ve Almanya’da Frankfurter Allgemeine Zeitung gazetelerinde 29 Temmuz Cuma günü yer alacak.

Sabancı Holding Türkiye’ye olan güvenini bir kez daha dünyaya duyuruyor
28 Temmuz 2016 - 13:51 'de eklendi ve 1554 kez görüntülendi.

Sabancı Holding CEO’su Zafer Kurtul konuyla ilgili olarak “Biz ülkemize inanıyoruz. Bu çalışmamızda da uluslararası kamuoyuyla ülkemizin sahip olduğumuz güçlü demokrasiyi ve bu gücün arkasındaki halk iradesinin önemini bir kez daha paylaşmak istedik.

sabanci_2

Biz inanıyoruz ki, ülkemiz için yapacağımız en iyi şey, Türkiye’nin Sabancı’sı olarak yıllardır üstlendiğimiz sorumluluklarımızı her zaman olduğu gibi yerine getirmek ve ülkemize katkıda bulunmaktır” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER