MarkaWorld.com

Modoko’dan kışa özel dekorasyon önerileri

Soğuk havalarda evlere renk getirin…

Modoko’dan kışa özel dekorasyon önerileri
23 Kasım 2016 - 12:54 'de eklendi ve 1732 kez görüntülendi.

“Mobilya’nın Başkenti” kişiye özel tasarımın adresi MODOKO, kışa özel dekorasyon önerilerini ve 2017’nin mobilya modasını açıkladı. Kış sezonunda evleri ısıtacak ufak dokunuşların etkili olacağını belirtti.

Evlerin değiştiğini belirten Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ.Etem Özçelik devam etti: “Evler artık farklı birer yaşam alanlarına dönüşüyor. Günümüzde metrekarelerin azalması yaşam alanlarını da daraltmaya başladı. Değişen ve gelişen toplumda her birey iş hayatının  bir parçası dolayısıyla evlerine geldiklerinde kendilerini rahat ve huzurlu hissetmek istiyorlar.

modoko_3

Mevsimsel değişiklerde evlerde dekorasyon değişikliğine gidenleri etkiliyor. Bizler bu noktada yaz ve kış özel kreasyonlarımızla mobilya severleri buluşturuyoruz. Her zevke uygun renk ve modelle evleri kişiye özel hale getiriyoruz. Kış ayları geldi çattı; artık herkes evinde vakit geçirmek istiyor ve evine uygun özel mobilyalar bulmakta zorlanacağını düşünüyor. Modoko’da bizler 350 mağazamız ve kişiye özel tasarımlarımızla her kesime hitap ediyoruz. Kararsız kalanlar için pek çok mağazamız ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti de veriyor. Biz her kesimden ziyaretçilerimizi bekliyoruz. 2017’nin yaklaştığı günlerde ufak birkaç da dekorasyon önerisi vermek isterim. Daha önce de belirttiğim gibi evler kişiselleşiyor ve minik dokunuşlarla evleri daha özgün hale getirmek mümkün. Bu mavi renkli country bir komodin  ile yatak odanızı değiştirmek de olabilir, mor renk bir kanepe ile oturma odanıza tarzınızı yansıtmanız da …” şeklinde açıkladı.

modoko_4

Klasik mobilyalardan minimal mobilyaya geçiş sürecinde, değişime ayak uyduran ve gelişmeleri yakından takip eden MODOKO, bünyesinde yer alan 350 farklı mobilya mağazasıyla dar alanlara geniş çözümler sunuyor. MODOKO’da yer alan firmalar sundukları ücretsiz mimari danışmanlık hizmetleri ile de yaşam alanlarını kişiselleştirerek daha aktif ve renkli seçenekleri de mobilya severlere sunuyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER