MarkaWorld.com

Mimari çizgilerle uyumlu kapı: Artella Flat

Artella Ahşap Kapı Sistemleri, elit ve minimal tasarımlarına bir yenisini daha ekledi: Artella Flat Kapı! Kasası gizlenmiş, pervazsız ve duvarla bütünleşmiş bir kapı hayal edin! Dekoratif Flat Kapı, bu hayalinizi gerçeğe dönüştürürken modern çağın iç mekanlarında mimari devrim de başlatıyor.

Mimari çizgilerle uyumlu kapı: Artella Flat
02 Aralık 2016 - 11:37 'de eklendi ve 1831 kez görüntülendi.

Son yıllarda yaşam alanlarına ait tasarımlarda şıklığın yanı sıra fonksiyonellik ön plana çıkıyor. Günümüzde iç mekan kapılarının geldiği en son noktaysa kasası gizlenmiş, pervazsız ve duvarlarla bütünleşmiş kapılar! Aslandağ Group bünyesindeki Artella Kapı Sistemleri de elit ve minimal tasarımlarına Artella Flat Kapı’yı ekledi.

Tüm mimari çizgilere uyum sağlayan profiliyle Flat Kapı, evinizde öncelikli tercihiniz olmaya aday! Postmodern çağda yenilikçi yaklaşımların en başarılı tasarımlarından Flat Kapı, düz, sade, ama bir o kadar da şık ve kullanışlı. Yaşam alanlarındaki kapı duvarlarının her iki yüzüne bakıldığında kol aksamı dışında kapıyı görmek mümkün değil.

Kasası, duvarın içerisine gizlendiğinden pervazları bulunmayan Flat Kapı, duvarlarda hantal görünüme son veriyor. Ayrıca kanat yüzeylerine mat veya parlak fark etmeksizin istenilen renkte lake boya uygulanabiliyor. Bu sayede duvarlarınızda tam bir bütünlük elde ederek, kapılarınızı neredeyse görünmez hale getirebiliyorsunuz.

Kasa ve kanat bağlantılarındaki gizli menteşelerle sessiz kapanış sağlayan manyetik kilit sistemi ise sadeliği pekiştirirken, evinizde kapı gıcırtısına geçit vermiyor! Tasarım ve kalite kriterlerini en üst seviyeye taşıyan Flat Kapı ile siz de yaşam alanınıza modern, şık ve fonksiyonel bir dokunuş yapmak istiyorsanız, Caddebostan’da bulunan Artella mağazasına uğramanız yeterli!

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER