MarkaWorld.com

Kış kesintilerinin kurtarıcısı jeneratörler

Kış ayları yaklaşırken enerji kesintilerinden etkilenmemek için önlemi önceden almak kesintisiz enerjiyi garantiliyor. Portatif, dizel ve doğalgazlı jeneratör seçenekleri sunan Aksa Jeneratör, zamansız kesintilere çözüm sunarken, kesinti nedeniyle yaşanabilecek maddi zararların da önüne geçiyor.

Kış kesintilerinin kurtarıcısı jeneratörler
25 Ekim 2016 - 13:17 'de eklendi ve 1254 kez görüntülendi.

Soğuk kış günlerinde enerjisiz kalmamak için farklı kullanım alanlarına uygun jeneratörler ile önlem almak mümkün. Dönemsel ve sürekli enerji ihtiyacını karşılayan Aksa Jeneratör, elektrik desteğine ihtiyaç duyulan yerlerde ve zamansız elektrik kesintilerine ürün seçenekleri ile çözüm sunuyor.

Aksa ile ihtiyaca uygun jeneratör

Kullanıcısına kesintisiz enerji sunan Aksa, yeni teknolojiye sahip portatif jeneratörleriyle her koşulda hayatı kolaylaştırıyor. Taşıması kolay ve düşük güç ihtiyacını karşılamada ideal portatif jeneratörler, birçok ortamda kesintisiz enerji sağlıyor. Aksa Portatif Jeneratör, sık sık elektrik kesintisi yaşayanların en büyük yardımcısı oluyor. Benzinli ve dizel yakıtlı Portatif Aksa Jeneratör; yakıt türü, faz çeşitleri ve çalışma şekline göre çeşitliliğe sahip.

aksa_2

Kolaylıkla temin edilebilen dizel jeneratörler ise, enerji sürekliliği sağlanmasına yardımcı oluyor. Dizel yakıtının parlayıcı özelliğinin olmaması, dizel jeneratörlerin sabit tesislerde ve seyyar iş sahalarında tercih edilmesini sağlıyor . Sürekli enerji kaynağı olarak kullanılabilen dizel jeneratör, montaj yapılacak alanın ihtiyacına göre açık tip, sessiz kabinli tip, sessiz konteynerlı tip olarak gruplandırılabiliyor.

Maddi kayıpların önüne jeneratör ile geçilebilir

Sıklıkla yaşanan elektrik kesintileri ev ve iş yerlerinde yaşanan aksaklıkları da beraberinde getiriyor. Özellikle iş yerlerinde yaşanan ve uzun süren elektrik kesintileri iş kayıplarına yol açarak iş yerlerini maddi olarak zarara uğratabiliyor.

Türkiye jeneratör pazarında lider olan Aksa, 1 kVA’tan 3.000 kVA’ta kadar olan güç seçenekleriyle ve ayrıca; benzin, dizel ve doğal gaz yakıtlı jeneratörleri ile beklenmedik kesintilerde enerji ihtiyacına cevap veriyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER