MarkaWorld.com

Kapılarınızı UV ışınlarından korumaya ne dersiniz?

İnovatif ürünleriyle güvenlik sistemleri konusunda rakipsiz Sur Çelik Kapı, camın 100 yıllık dayanıklılığını arkasına alarak ürettiği Glasscom ve Otantika serisiyle sektöre yeni bir soluk getiriyor. Malzemesinde bulunan alüminyumun sayesinde güneşten yayılan ultraviole ışınları (UV) 10-15 yıl süre boyunca absorbe edebilen Glasscom ve Otantika, evini doğal bir görünüme kavuşturmak isteyenlerin tercihi oluyor.

Kapılarınızı UV ışınlarından korumaya ne dersiniz?
27 Temmuz 2016 - 11:06 'de eklendi ve 2151 kez görüntülendi.

Sur Çelik Kapı, çevreci, sürdürülebilir, dayanıklı ve en son teknolojiye uygun olarak tasarladığı Glasscom ve Otantika serisiyle evinizi doğal bir görünüme kavuşturuyor.

Camın 100 yıllık dayanıklılığını arkasına alarak üretilen Glasscom ve Otantika, malzemesinde bulunan alüminyumun sayesinde güneşten yayılan ultraviole ışınları (UV) 10-15 yıl süre boyunca absorbe edebiliyor.

sur_2

Kullanılan alanlara yalınlık ve dinginlik katan Glasscom ve Otantika, çelik üstüne alüminyum, kanat kısmı ise cam ve doğal taşların kullanılmasıyla ortaya çıkmasının ötesinde farklı stiller oluşturmak ve yaşam alanlarını özel kılmak isteyenlerin ideal tercihi oluyor. Cam, doğal taş ve alüminyumun eşsiz uyumuna ev sahipliği yapan Glasscom ve Otantika, evinizdeki şıklığı güvenlikle buluşturuyor.

sur_3

14’lü merkezi kilit sistemi kullanarak güvenliği en üst düzeyde tutmayı kendine ilke edinen Sur Çelik Kapı, Glasscom ve Otantika ile kullanıcısına güvenliği bir hayat sunmaya devam ediyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER