MarkaWorld.com

Isıcam K ile yazlar serin, kışlar sıcak

Bireysel tasarrufu toplumsal kazanca dönüştürmeyi misyon olarak üstlenen Şişecam Düzcam, enerji tasarrufunun önemini toplumun her kesimine anlatmak amacıyla ‘Isıcam Sistemleri’ markasının ürünü ‘Isıcam K’yı tanıttı. Isıcam gezici ekipleri, Çeşme’de bulunan Ilıca ve Fly Inn plajlarında gerçekleştirdiği etkinliklerde, yeni uygulamasıIsıcam Seçim Sihirbazı’nı kullanıcılara yükleterek ihtiyaçlarına uygun doğru camı nasıl seçeceklerini gösterdi ve ‘Isıcam K’ hakkında bilgi vererek, Isıcam K’nın, kışın ısı kaybını yüzde 50, yazın ise güneş ısısı girişini yüzde 40 azalttığını anlattı.

Isıcam K ile yazlar serin, kışlar sıcak
11 Ekim 2016 - 13:52 'de eklendi ve 1311 kez görüntülendi.

Cam sektörünün global oyuncusu Şişecam Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren ve dünyanın en büyük düzcam üreticilerinden Şişecam Düzcam, ‘Isıcam Sistemleri’ markasının yeni uygulaması Isıcam Seçim Sihirbazı ve ‘Isıcam K’yı tanıttı. Isıcam gezici ekipleri tarafından Çeşme Ilıca ve Fly Inn plajlarında düzenlenen etkinliklerde, uygulamayı yükleyen nihai tüketicilere ihtiyaçlarına uygun doğru camı nasıl seçecekleri gösterildi ve “Isıcam K” kullanmanın avantajları hakkında bilgiler verildi.

Isıcam gezici ekipleri, plajda vakit geçirenlere bir yandan Isıcam K’nin güneş ışınlarını yüzde 40’a kadar azaltma özelliğini aktarırken bir yandan da bölgelere göre ihtiyaca uygun Isıcam’ı öneren ‘Isıcam Seçim Sihirbazı’nı anlattı. Plajda, Isıcam Seçim Sihirbazı’nı akıllı telefonuna indiren katılımcıların, bulunduğu yaşam alanına uygun Isıcam’ı seçebileceği konusunda bilgi verildi. ‘Isıcam Seçim Sihirbazı’nı indiren katılımcılara ise güneş kremi hediye edildi.

Sadece ısı kontrolü değil, aynı zamanda güneş kontrolü, gürültü kontrolü, emniyet ve güvenlik gibi ek faydalar sağlayan ürünleri ile farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunan bir sistem olan Isıcam Sistemleri ailesinin üyesi Isıcam K, kışın ısı kaybını yüzde 50, yazın ise güneş ısısı girişini yüzde 40 azaltıyor. Işıktan ödün vermeyen Isıcam K ürünü, kışın yakıt, yazın klima masrafını düşürüyor. Aynı zamanda konut ve iş yerlerinde kullanılan camlarda buğulamayı geciktiriyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER