MarkaWorld.com

HAYAL ETTİĞİNİZ TASARIMI KriskaDECOR İLE ZİNCİR PERDELERE YANSITIN

HAYAL ETTİĞİNİZ TASARIMI KriskaDECOR İLE ZİNCİR PERDELERE YANSITIN
06 Ocak 2016 - 16:42 'de eklendi ve 2609 kez görüntülendi.

Özgün koleksiyonları ve yenilikçi vizyonuyla adından söz ettiren kibrID MATERIAL, İspanyol KriskaDECOR markasının birbirinden renkli ürünleriyle mekan dekorasyonlarına yön veriyor. Renk, şekil ve istenilen boyutlarda üretilebilme özelliği taşıyan KriskaDECOR zincir perdeler, kişiye ve mekana özel tasarım alternatifleriyle sınırsız seçme özgürlüğü sunuyor…

kriska_2

Uluslararası tasarım ve dekorasyon firmalarının özgün koleksiyonlarını Türkiye’de satışa sunan kibrID MATERIAL, İspanyol KriskaDECOR firmasının yüksek kalite metal perdeleriyle mekanları tasarımın yaratıcı boyutuyla buluşturuyor. İç ve dış mekanlarda ortam sınırlarının çizilmesi, bölgelere ayrılmasına yönelik farklı çözümler sunan KriskaDECOR zincir perdelerle mimari projeler çarpıcı bir konsepte bürünüyor. Ayırma / bölme fonksiyonunun yanı sıra tasarımsal yönü ile de ön plana çıkan zincir perdeler, dekoratif panel olarak da mekan dekorasyonlarındaki yerini alıyor.

kriska_3

Dünyanın farklı noktalarından tanınmış tasarımcı ve mimarların fikirleriyle dizayn edilen zincir perdeler, tasarımın inovatif ve teknolojik yaklaşımlarla geldiği boyutu sergiliyor. Zincir perdelere isteğe göre logo, şablon ve figüratif baskıların uygulanabiliyor olması ve farklı renk kombinasyonlarının kullanılması, her tarza hitap edebilen esnek bir tasarım özgürlüğü sunuyor. Kişiye özgü tasarımlara uygunluğu ile hayal gücünüzü yüzeye aktarmak mümkün hale geliyor. Çizdiğiniz özel bir pattern’i veya istediğiniz bir fotoğrafı anotlanmış alüminyum zincirler ile realize etmek, benzersiz bir mekan algısı oluşturmak tamamen sizin elinizde.

kriska_5

Eloksal uygulama ile renk pigmentlerini en üst düzeyde alüminyuma işleyerek, skalasında mevcut olan 28 renk opsiyonunu yüksek kalitede tasarımınıza entegre ediyor. Aynı zamanda KriskaDECOR’un özel anotlama işlemi sayesinde en zorlu iklim koşullarına karşı direnç gösteren zincir perdeler, temizlenmesi kolay ve hafif olmalarıyla da uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Zincir perdelerde parlak veya saten renk kaplama opsiyonlarını kullanarak metalin yansıttığı ışık ile mekana boyutsal bir derinlik kazandırılabiliyor. Ölçü ve şekil açısından da geniş uygulama opsiyonları sunarak tasarımınızı farklı fonksiyonlarda kullanıma elverişli hale getiriyor.

kriska_4

Barlar, restoranlar, oteller, gece kulüpleri, ofisler, bekleme salonları, fuarlar ve kamusal mekanlar gibi farklı kullanım alanlarında iç ve dış mekanların ayrılması amacıyla kullanılan, yanı sıra aydınlatma ve duvar dekorasyonları içinde estetik uygulamalar sunan perdeler, geri dönüştürülebilir olma özellikleriyle de çevreci bir yaklaşım sunuyor.

kriska_6

Hafif ve çok yönlü bir metal tekstili olan anotlanmış alüminyum mesh’ten üretilen perdeler, 3 kg ağırlığında olup istenilen ölçü ve özelliğe göre tasarlanabiliyor. Özel tasarım seçeneklerinin yanı sıra dünyaca ünlü tasarımcı Claire Davies tarafından farklı tarz ve seçeneklerde dizayn edilen dekoratif metal perdeler ise Classic, Gypsette, Luxury ve Country olmak üzere 4 koleksiyon ve 35 modelden oluşuyor.

 

dekoronline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER