MarkaWorld.com

Gürültü kirliliğinin tartışılacağı ‘Ses Yalıtım Zirvesi’ yarın başlıyor

Günümüz kent yaşamında hemen herkesin olumsuz etkilendiği gürültü kirliliği ve ses yalıtımı konusu, Türkiye’de ilk kez düzenlenecek ‘Ses Yalıtım Zirvesi’nde uzman isimler tarafından tüm detaylarıyla konuşulacak.

Gürültü kirliliğinin tartışılacağı ‘Ses Yalıtım Zirvesi’ yarın başlıyor
15 Kasım 2016 - 14:46 'de eklendi ve 1298 kez görüntülendi.

Yalıtım sektörünün çatı kuruluşu İZODER (Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği), Ses Yalıtımı Zirvesi’ ile kontrolsüz ses ve gürültünün, hayatımızdaki olumsuz ve kalıcı fizyolojik, psikolojik etkilerinin fark edilmesini sağlamak, çözüm yollarını işaret etmek ve toplumu bilinçlendirmeyi hedefliyor.

‘Sağlıklı ve Konforlu Bir Yaşam İçin Ses Yalıtımı’ sloganıyla gerçekleştirilecek zirvede; ‘Gürültünün İnsan Yaşamına Etkileri’, ‘Avrupa’da Gürültü Çözümü İçin Ses Yalıtımı-Almanya Örneği’, ‘Avrupa’da Ses Yalıtımı Yönetmelikleri ve Politikaları’, ‘Ses Yalıtımında Türkiye’de Mevcut Yasal Durum’, ‘Ses Yalıtımında Ülkemizde Mevcut Yasal Durum ve Çözüm Önerileri’ başlıklı konular, masaya yatırılacak.

16 Kasım 2016 Çarşamba günü Sheraton Grand İstanbul Ataşehir’de düzenlenecek ‘Ses Yalıtımı Zirvesi’ni, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği ve BASF, BONUS|Wooler, DKM, Filli Boya|Capatect, İZOCAM, Ravaber, Terra\WOOL markalarının sponsorluğunda gerçekleştiriyor. Zirveye, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yetkilileri ile birlikte, yabancı konukların da aralarında bulunduğu, mimar ve mühendislik alanlarında uzman ve akademisyen isimler konuşmacı olarak katılıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER