MarkaWorld.com

FATİH KIRAL GÜVENCESİYLE CARACOLE ÖZEL KOLEKSİYON

FATİH KIRAL GÜVENCESİYLE CARACOLE ÖZEL KOLEKSİYON
16 Ekim 2015 - 14:18 'de eklendi ve 3335 kez görüntülendi.

Fatih Kıral Mobilya, dünyaca ünlü mobilya tasarım markası Schnadig markasının Caracole serisini müşterileriyle buluşturuyor.

fatih_kiral_2

32 yılı aşkın süredir zarafet, saygınlık ve kalite anlayışı ile ilerleyen Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon yerli & dünyaca ünlü markalar ile koleksiyonlarına yenilikler eklemeye devam ediyor. Son olarak Fatih Kıral Mobilya’nın ev sahipliği yaptığı Schnadig markasının Caracole serisini müşterileriyle buluşturuyor.

Tasarımlarında eski ve yeniyi birleştirmesiyle bilinen, geleneksel mobilyaları seven fakat onlara yenilik katmak isteyenlere farklı alternatifler sunan Caracole serisinde oturma odasından, yatak odalarına, yemek takımlarından, sandalyelere kadar birçok seçenek bulunuyor.

Fatih Kıral Mağazaları’nda satışa sunulan Caracole serisinde ağırlıklı olarak ahşap kullanılmış. Ürünlerde kullanılan malzemelerin yanında ince detaylardaki el işçiliği de serinin en özel yanını oluşturuyor. Seride yer alan mobilyaların birçoğunda farklı şekillerde uygulanan oymalar da bulunuyor. Bunlar kimi zaman bir sandalyenin ayağında, kimi zamanda bir gardıropta dikkat çekiyor. Seride bulunan aksesuarlar özellikle de farklı şekiller verilmiş aynaları evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu etkileyici seriyi daha yakından görmek istiyorsanız en yakın Fatih Kıral Mağazası’nı ziyaret edebilirsiniz.

 

mobilyaonline_yatay_banner1

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER