MarkaWorld.com

Ekin Endüstriyel “MIT” markalı blowerları piyasaya sundu

İçerisindeki motor sayesinde fanı harekete geçirerek emiş kısmındaki havayı vakumlayan ve içeriye hapsedilen havayı çıkış tarafına doğru iterek basınçlı bir şekilde aktarmaya yarayan blowerlar Ekin Endüstriyel “MIT” güvencesiyle üretilmeye başlandı.

Ekin Endüstriyel “MIT” markalı blowerları piyasaya sundu
08 Kasım 2016 - 8:09 'de eklendi ve 1077 kez görüntülendi.

Özellikle gıda ürünlerinin yıkamasında, nakliye ekipmanlarında, toz granül taşınmasında, emiş ekipmanlarında, endüstriyel tozları emme işleminde, kağıt taşımacılığında, gaz gideriminde, şişe dolum makinelerinde, otomatik dolum makinelerinde, kağıt kesme sanayisinde, baskı kağıdı taşıma işleminde, toz giderme ekipmanları üretiminde, araba yıkama, artıma tesisleri, jakuzi, şişe kurutma, sebze meyve yıkama, kalorifer tesisatlarında ihtiyaç ve beklentileri karşılamak için piyasaya sunulan MIT blowerlar ile Ekin Endüstriyel çözüm ortaklığı sunmayı hedefliyor.

MIT Blowerlarını Gözlemleyen Ekin Endüstriyel Proses Pompa Müdürü Melih Cihan Akıncı MIT blowerları hakkında “Mak. Hava debisi 2500 m3\h olup ,1000 mbar başınç oluşturabilmektedir. 130 C dereceye kadar çalışabilmektedir. Sesiz çalışma ortamı 50-80 dBA dır. Yağsız çalışma ve kirlilik düzeyi olmaması sayesinde çevre dostudur. Dinamik balans ayarı ile vibrasyon minimumdur. Yatay ve dikey olarak montaj edilebilmektedir. İsveç SFK veya Japon NSK rulman kullanılarak daha uzun ömürlülük elde edilerek 3-5 yıl sorunsuzca kullanılmaktadır.” dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER