MarkaWorld.com

Dekorasyonda sonbahar romantizmi

Sonbaharın gelmesiyle evlere çöken kasvetli havadan kurtulmak isteyen mobilya severlerin imdadına ‘Mobilya’nın Başkenti’ MODOKO yetişiyor.

Dekorasyonda sonbahar romantizmi
19 Eylül 2016 - 9:52 'de eklendi ve 1501 kez görüntülendi.

Romantizm mevsimi olan sonbaharın renklerini evlerine taşımak isteyenlere sunduğu seçenekler ile Modoko, daha renkli ve daha özel bir yaşam alanı yaratılmasını sağlıyor. Sonbahar denilince toprak ve vizon tonlarının dekorasyonda hakim olmasıyla yaşam alanlarında oluşan nude görüntüyü sunduğu özel aksesuarlarla zenginleştirmeyi amaçlayan Modoko, bu konuda pek çok seçeneği de ziyaretçilerinin beğenisine açıyor.

modoko_3

“Ufak dokunuşlar büyük etki yaratır…”                     

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ.Etem Özçelik, “Sonbahar gelince mobilya severlerde gördüğümüz bir kısır döngü oluşuyor, havaların değişimiyle renkli ürünlere olan tercihler yerini toprak renklerine bırakıyor. Tabi sonrasında da aynı serzenişleri görüyoruz: “Evim çok kasvetli bir havaya bürünüyor.” Bunun da en önemli sebebi ufak dokunuşların yarattığı büyük etkinin farkında olunmamasıdır. Oysa bu durumun önüne geçmek Modoko için çok basit tüyolarla mümkün. Öncelikle sade ama detaylarda romantik dokunuşların yer alacağı parçaları seçmek hem yaşam alanlarınızı zenginleştirecek, hem de uzun yıllar heyecanla kullanacağınız bir ortamı sizlere yaratacaktır.

modoko_5

Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise sevdiğiniz ve sizi rahatlatacak parçaların farkında olmak. Sizler için dekorasyonun önemli parçası mini bir puf ise bunun için sadece Modoko’ya uğramanız bile aradığınızı bulmanıza yetecektir.” dedi.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER