MarkaWorld.com

Çocuklar Teknik Alüminyum’a renk kattı

Endüstriyel gücünü, insan odaklı kültür dönüşümüyle ileriye taşıyan Teknik Alüminyum, çalışan çocuklarını ve eşlerini çok özel bir etkinlikte ağırladı. Teknik Alüminyum’u ziyaret eden çocuklar, kendi hayal güçlerini üretim tesisi duvarlarına resimlerle yansıttılar.

Çocuklar Teknik Alüminyum’a renk kattı
14 Kasım 2016 - 9:39 'de eklendi ve 1724 kez görüntülendi.

Tüm iş süreçlerini insan ve mükemmellik odaklı bir kurumsal kültür olarak tanımlanan Teknik Alüminyum Mükemmellik modeli (TAM) çerçevesinde yapılandıran Teknik Alüminyum’da, İnsan Değerleri yönetimi, stratejik öncelik oluşturuyor. Bu çerçevede sadece çalışanlarıyla değil, onların aileleriyle yakın ilişki içerisinde olmaya önem veren Teknik Alüminyum’un çalışanları, eşleri ve çocuklarıyla birlikte 22 Ekim 2016 Cumartesi günü üretim tesisinde çok özel bir etkinlik kapsamında bir araya geldiler.

teknik_aluminyum_3

“Çocuklarımız Fabrikamıza Renk Katıyor” ismiyle gerçekleşen etkinlikte, sayıları 200’e yaklaşan çalışan eş ve çocuğu, üretim tesisinde ağırlandı. Kahvaltı ikramıyla başlayan günün devamında, Teknik Alüminyum İnsan Değerleri Müdürü Kenan Kaplan, çalışan ailelerine yaptığı bir sunumda, kurumun endüstriyel önemi ve TAM çerçevesinde her bir çalışana verilen değer konusunda bilgiler aktardı.

teknik_aluminyum_2

Üretim tesisinin beraberce gezilmesi sonrasında ise, etkinliğin en renkli kısmına geçildi. Teknik Alüminyum çalışanlarının çocukları, anne ve babalarının her gün çalıştığı mekanları, kendi hayal güçleriyle renklendirdiler. Üretim tesisinin farklı çalışma ve ortak kullanım alanlarının duvarları, çocukların serbest resim ve boyama çalışmalarıyla kaplandı.

teknik_aluminyum_4

Teknik Alüminyum’a, çalışan ailelerinin sıcak dokunuşuyla daha özel bir anlam katan bu etkinliğin, çocukların hayal güçlerinin ve yeteneklerinin desteklenmesini de sağladığını belirten Teknik Alüminyum İnsan Değerleri Müdürü Kenan Kaplan, “Uzman birikimlerini, işlerine olan tutkularını ve TAM felsefemizi her gün yaptıkları işe yansıtan çalışma arkadaşlarımız, kurumumuzun en önemli gücü ve değeridir. Bugün, ailelerin ziyareti ile bu değer daha da zenginleşti. Birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyduğumuz üretim tesisimiz, hepimiz için ikinci bir yuvadır. Bugün, büyük Teknik Alüminyum ailemizin ziyareti ve çocuklarımızın duvarlarımıza yansıyan hayal güçleriyle bu yuva, daha da sıcak bir kimlik kazandı” dedi.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER