MarkaWorld.com

BOSCH CONDENS BU KIŞ EVLERİNİZİ ISITIRKEN BÜTÇENİZİ DE RAHATLATACAK

BOSCH CONDENS BU KIŞ EVLERİNİZİ ISITIRKEN BÜTÇENİZİ DE RAHATLATACAK
23 Ekim 2015 - 13:54 'de eklendi ve 1608 kez görüntülendi.
  • Bosch Condens 2500 W, yüksek verimi sayesinde, ısıtma ve sıcak su maliyetlerinde yüksek oranda tasarruf sağlıyor
  • Duvara yakın standart dikey hidrolik bağlantılara sahip olan Bosch Condens 2500 W yoğuşmalı kombi, ilave bir montaj plakasına ihtiyaç duymuyor
  • Kompakt ölçüleriyle az yer kaplarken şık görünümüyle de dikkat çeken yeni yoğuşmalı kombi, LCD ekranıyla kullanım kolaylığı sağlıyor.

bosch_condens_2

Bosch’un ileri teknoloji ürünü yoğuşmalı kombisi Condens 2500 W, yaklaşan kış günlerinde yüksek verimi sayesinde, gaz tüketimini azaltırken, ısıtma ve sıcak su maliyetlerinde yüksek oranda tasarruf sağlıyor. Kurulum ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan Condens 2500 W, modern ve kompakt tasarımıyla evlere üstün bir konfor sunuyor. Condens 2500 W ısıtma maliyetlerinde sağladığı yüksek tasarrufla bu kış hem evleri hem de kullanıcıların bütçelerini rahatlatmaya aday…

Şık görünümünün yanı sıra az yer kaplayan Bosch Condens 2500 W, en dar alanlara bile kolaylıkla monte edilebiliyor. Bosch Condens 2500 W, açık ve net şekilde yapılandırılan LCD kullanıcı arayüzü ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Birkaç tuş ve işlevsel sembollerden oluşan arka aydınlatmalı ekran sayesinde karanlıkta bile kolayca görülebiliyor.

Daha ekonomik ısınma için bunlara dikkat ediniz;

Yüksek yakıt tasarrufu sağlayan Bosch Condens 2500 W’nin yanı sıra Bosch kullanıcılara tasarruflu ısınma yöntemleri için altın öneriler de sunuyor. Daha ekonomik bir ısınma için bunlara dikkat ediniz :

  • Oda sıcaklığını 1oC düşürmek, yakıt tüketiminde ciddi tasarruf sağlar. Sıcaklığın çok yükseltilmesi, odadaki havanın kurumasına ve grip olma riskinin artmasına sebep olabilir. İstanbul şartlarında oda sıcaklığını 1oC azaltmak, yaklaşık yüzde 10 yakıt tasarrufu anlamına gelir.
  • Güneş enerjisi ve ısı pompaları gibi yenilenebilir enerjiler ve alternatif sistemlerle hem daha az yakıt faturası ödenir hem de çevre daha fazla korunmuş olur.
  • Kombinin elektronik olması ve oda sıcaklığını hassas biçimde kontrol edebilmesi gerekir. Oda sıcaklığına göre kapasitesini ayarlayan modülasyonlu kombiler daha az yakıt tüketir.
  • Tam güvenlik sistemine sahip olması ve servis hizmetlerinin kaliteli olması, kombiler açısından en önemli konular arasında yer alır. Cihazların tüm çalışma ömürleri süresince yakıt, servis ve bakım maliyetleri kullanıcıya önemli tasarruf sağlar.
  • Tasarruf için kombi kadar uygun radyatör seçimine de dikkat etmek gerekir. Radyatör seçerken, odalardaki camların altını tam kapatacak şekilde radyatör seçmek (ince panel radyatörler) homojen ısı dağılımı sağlayacaktır.

dekoronline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER