MarkaWorld.com

BANYODA YENİ BİR ATMOSFERE HAZIR MISINIZ?

BANYODA YENİ BİR ATMOSFERE HAZIR MISINIZ?
16 Ekim 2015 - 16:54 'de eklendi ve 2041 kez görüntülendi.

Yaşam tarzınıza kusursuz uyum sağlayarak, tasarım ve işlevselliğin ötesinde çözümler sunan Geberit, DuoFresh ile banyolara yeni bir hava katıyor.

geberit_2

Banyoya dair beklentileriniz ne kadar yüksek olursa olsun, aradığınız tüm işlevsellikleri Geberit’te bulabilirsiniz. Banyolara görünüm kadar konfor ve tasarruf da sağlayan Geberit, sizi yepyeni teknolojilerle buluşturuyor.

Şimdi banyonuzda hayat dolu bir atmosfer yaratma zamanı

Rahatlık ve hijyen odaklı ürünler sunan Geberit, banyolarınız için temizliği de büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Kötü kokuların önüne geçerek, ortama temiz hava veren Geberit DuoFresh gömme rezervuar ile banyolarınız artık yeni bir atmosfere kavuşuyor.

Geberit DuoFresh’in koku alma ünitesi, kumanda kapağındaki düğme ile kolayca çalıştırılabiliyor. Peki sistem nasıl çalışıyor?

Klozetin içindeki kötü hava, aktif karbon filtresinde temizleniyor ve ortama yeniden temiz hava veriliyor. İster otomatik olarak 10 dakika içinde kapanan, isterseniz de manuel olarak kapatılabilen sistem, sizi yormadan banyonuzda temiz hava akışının kontrollü şekilde dağılmasını sağlıyor.

geberit_3

Her üründe tasarruf

Banyoları kötü kokudan arındırmak için banyoyu havalandırırken oluşacak enerji kaybını minimuma indiren Geberit DuoFresh, bu sayede enerji tasarrufu da sağlıyor.

Birçok klozet modeli ile uyumlu Geberit DuoFresh gömme rezervuar ile hem banyonuzda yepyeni bir hava hissedin, hem de enerji tasarrufu sağlayın.

 

dekoronline_yatay_banner

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER