MarkaWorld.com

Arçelik tam yoğuşmalı kombi ile evler bu kış da sımsıcak

Özel seçenek ve avantajlarla tüketicilere sunulan Arçelik premix tam yoğuşmalı kombi, ısınırken tasarruf sağlıyor, kompakt tasarımı ile az yer kaplıyor.

Arçelik tam yoğuşmalı kombi ile evler bu kış da sımsıcak
10 Kasım 2016 - 8:49 'de eklendi ve 1301 kez görüntülendi.

4 yıldız enerji verimliliği sınıfında bulunan Arçelik DGK Y 20 PRMX tam yoğuşmalı kombi yüzde 109 verimlilik sunuyor. Arıza durumunda survivor özelliği sayesinde yetkili servis müdahalesine kadar kullanım suyunu ısıtmaya devam eden ürün, geniş modülasyon aralığı ile yüksek verim ve yakıt tasarrufu sağlıyor.

Çevre Dostu özellikleriyle öne çıkan Arçelik kombi, premix yanma teknolojisi sayesinde zararlı baca gazı çıkışını en aza indiriyor. Böylece karbondioksit salınımını azaltarak sera etkisini de minimize ediyor.

Premix yanma teknolojisi, hermetik baca sistemi, elektronik ateşleme ve alev modulasyonu, LCD ekran, arıza uyarı sistemi ürünün diğer önemli özellikleri arasında bulunuyor. Akış sensörü ile yüksek konforlu sıcak su imkanı sağlayan Arçelik kombide baca tıkanmasına karşı emniyet sistemi, aşırı ısınma emniyet sistemi ve alev kontrol emniyet sistemi bulunuyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER