MarkaWorld.com

Alarko panel radyatörleri zengin seçenekleriyle tercih ediliyor!

Alarko panel radyatörleri, yüksek işletme basıncı gerektiren çok katlı binalarda, uygun boyutlarıyla ve zengin seçenekleriyle ise küçük ve sıkışık ortamlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Opsiyonel olarak takılabilen termostatik vanaları sayesinde, her radyatör için ayrı sıcaklık kontrolü yapılması, verimli ve ekonomik ısınma elde edilmesi mümkün oluyor.

Alarko panel radyatörleri zengin seçenekleriyle tercih ediliyor!
19 Eylül 2016 - 9:45 'de eklendi ve 1990 kez görüntülendi.

Şık ve dekoratif tasarımlarıyla beğeni toplayan Alarko panel radyatörleri, hassas boyutları, hafifliği ve ambalajından çıkarılmadan monte edilme özelliğiyle kolay kurulum imkânı sağlıyor. Korozyona, kimyasal etkilere, hava koşullarına, darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı radyatörler, yüksek verimliliğiyle dikkat çekiyor. Pürüzsüz yüzeyi toz tutmayan ürün, özel panjur kapak sistemi sayesinde kolayca temizlenebiliyor.

alarko_2

Alarko panel radyatörleri 300-900 mm arasında 5 farklı yükseklikte, 400-3000 mm arasında 21 farklı uzunlukta (400-1.800 mm boyutlarda 100 mm aralıklarla, 2.000-3.000 mm boyutlarda 200 mm aralıklarla artan uzunluklarda) üretilen modelleriyle, ortamın ısı ihtiyacına, mimari ve dekoratif tasarıma en uygun boyutlardaki radyatörlerin seçilmesine olanak sağlıyor. Standart olarak beyaz (RAL 9010) renkte boyanır ancak özel toplu siparişlerde istenilen renklerde boyama yapılabiliyor.

Alarko panel radyatörleri, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde 18.000 m²’lik alanda kurulu, 12.000 m² kapalı alanı bulunan Alarko Radyatör Üretim Tesisi’nde, bilgisayar kontrolündeki bantlarda üretiliyor, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunuluyor.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER