MarkaWorld.com

Aksa Marin Jeneratörler ile denizde kesintisiz enerji mümkün

Türkiye’nin lider jeneratör markası Aksa, marin jeneratörleriyle denizde kesintisiz enerjinin keyfini yaşatıyor. Çevre dostu ve sessiz marin jeneratörleri ile Aksa Jeneratör, denizcilik dünyasının en çok tercih edilenleri arasında.

Aksa Marin Jeneratörler ile denizde kesintisiz enerji mümkün
22 Temmuz 2016 - 14:24 'de eklendi ve 1710 kez görüntülendi.

Dönemsel ve sürekli olarak kullanıcılarının enerji ihtiyacını karşılayan Aksa Jeneratör, bünyesinde yer alan 4 ve 1050 arasında kW güce sahip marin jeneratörleriyle deniz seyahatlerinde de desteğini sürdürüyor. Düşük yakıt tüketimi ile ön plana çıkan Aksa Marin Jeneratörler, özel ses izolasyon kabini sayesinde sessiz konforlu bir seyir imkanı sunuyor.

Düşük emisyon değerleriyle çevre dostu, güvenilir ve ideal performans sağlayan Aksa marin jeneratörler, CE sertifikasına uygun olarak üretiliyor.

Denizcilerin tercihi Aksa
Denizcilik dünyasının en çok tercih edilen jeneratörleri arasında yer alan Aksa Jeneratör, yıllardır distribütörlüğünü üstlendiği Cummins Onan marka jeneratörlerinin yanı sıra, Amerika marin pazarının en katı emisyon standartları olan EPA Tier 3 seviyesine uygun olan John Deere motorlu Aksa Marin jeneratör modelleri ile geniş bir portföye sahip.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER