MarkaWorld.com

Aksa Jeneratör’den meydanlara anlamlı destek

Enerji sektörünün önemli oyuncularından Aksa Jeneratör, 10 Ağustos gününe kadar meydanlarda süren demokrasi nöbetine jeneratör setleri ve mobil şarj istasyonlarıyla destek verdi. Mobil şarj istasyonlarıyla meydanlarda yerini alan milyonlarca kişi telefonunu şarj etti, demokrasi coşkusunu kesintisiz yaşadı.

Aksa Jeneratör’den meydanlara anlamlı destek
18 Ağustos 2016 - 15:05 'de eklendi ve 1515 kez görüntülendi.

Türkiye’nin lider jeneratör firması Aksa, 10 Ağustos gününe kadar süren demokrasi nöbetlerinde halkın yanında yer aldı. İnsanların iletişim ve haberleşmelerine destek verebilmek için mobil telefon şarj istasyonları kuran Aksa, alanlara sağladığı jeneratör setleriyle de enerji ihtiyacını karşıladı.

aksa_2

Kesintisiz Demokrasi, Kesintisiz Enerji

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile Yenikapı’da düzenlenen Demokrasi ve Şehitler Mitingi’nin enerji desteği Aksa Jeneratör’den geldi.

Aksa Jeneratör, bu anlamlı günde 60 adet sessiz kabinli ve mobil jeneratör olmak üzere 5 Megavat enerji kapasiteli jeneratör setleriyle alanın enerji ihtiyacını karşıladı. Katılımcıların demokrasi coşkusunu kesintisiz yaşaması için alana 20 adet mobil telefon şarj istasyonu da sağlayan Aksa Jeneratör, milyonlarca kişiye mobil elektrik konforunu yaşattı.

aksa_3

Şarj istasyonundan yararlanan katılımcılar bu özel gecenin sonunda cep telefonları ile enerjilerini ve ışıklarını tüm Türkiye ile paylaştılar. Milyonlarca kişinin demokrasi coşkusunu kesintisiz yaşandığı mitingte Aksa, “Kesintisiz Demokrasi, Kesintisiz Enerji” mottosu ile faydalı bir çalışmaya imza attı.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER