MarkaWorld.com

Zonguldak Kömürspor’un forma sponsoru Yurtbay Seramik oldu

2016-2017 futbol sezonunda Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek olan Zonguldak Kömürspor, maçlara ‘Yurtbay Seramik’ göğüs reklamı ile çıkacak.

Zonguldak Kömürspor’un forma sponsoru Yurtbay Seramik oldu
22 Ağustos 2016 - 14:53 'de eklendi ve 2772 kez görüntülendi.

Sponsorluk anlaşmasını değerlendiren Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkan Vekili İlter Yurtbay; “Zonguldak Kömürspor ile Yurtbay Seramik arasında 2016/2017 sezonunda geçerli olmak üzere forma göğüs reklamı için anlaşma sağladık. Kurumsal ve sosyal sorumluluk faaliyetlerimizden biri de spora verdiğimiz destektir. Geçtiğimiz yıl da kırmızı-lacivertli kulübe saha reklamı vererek destek olduk. Özellikle kendi kentimizin takımına sahip çıkmaktan, Zonguldak Kömürspor’u seçmekten mutluluk duyuyoruz. Futbolcuların göğüslerinde Yurtbay Seramik reklamının olması bizleri gururlandıracak, bu formada yer almak göğsümüzü kabartacak. Takımın bu sezonda başarıya ulaşacağına inanıyoruz. Anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Zonguldak Kömürspor Kulüp Başkanı Süleyman Caner de; desteğinden dolayı Yurtbay Seramik’i temsilen İlter Yurtbay’a teşekkür etti. Caner, Yurtbay Seramik’le sağlanan anlaşmanın Zonguldak ve Çaycuma dâhil tüm ilçelerde taktirle karşılandığını dile getrdi. Bu tür desteklerin diğer kurum ve kuruluşlara örnek teşkil etmesini diledi.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER