MarkaWorld.com

Zehnder Nobis Radyatör, sıcak sulu ve elektrikli sistemler için doğru çözüm

Her bakışta mükemmelliği göreceğiniz, her dokunuşta sıcaklığı hissedeceğiniz Zehnder Nobis radyatör sadece havlularınızı kurutmakla kalmıyor modern tasarımı ile banyonuzun havasını da değiştirerek size işlevsel bir şıklık sunuyor.

Zehnder Nobis Radyatör, sıcak sulu ve elektrikli sistemler için doğru çözüm
18 Ağustos 2016 - 10:46 'de eklendi ve 1977 kez görüntülendi.

Avrupa’nın ilk çelik radyatör üreticisi olan Zehnder’in banyolarda modern ve farklı bir esinti yaratan radyatörü Nobis, yüksek kalitede kromajlı olan ve geniş aralıklara sahip boruları ile hem işlevselliği hem de şıklığı tek bir noktada buluşturuyor.

Nobis’in avantajları saymakla bitmiyor

Fark yaratan tasarımı ile klasik banyolarla da son derece çekici bir uyum yakalayan Zehnder Nobis, yüksek kalitede krom kaplama olan boruları ile şıklığını her an yansıtıyor. Borularının arasındaki geniş mesafe ile kullanıcılarına kolaylık sağlayan ve bu sayede havluları rahatça asabilme imkanı sunan Nobis, korozyon direnci yüksek malzeme sayesinde de açık sistemler için son derece uygun bir hale geliyor.

Zehnder_Nobis_4

Kolayca “Tak Kullan”

Zehnder Nobis radyatör, “tak kullan” özelliği sayesinde de kolay ve hızlı kurulum imkanı sağlıyor. Kullanıcı dostu yapısı ile şıklığından ödün vermeden işlevselliğini en üst noktaya çıkan Nobis, farkı ve estetiği en pratik şekilde yaşamak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Zehnder_Nobis_2

Sıcak sulu işletmeler için en şık çözüm

Son kullanıcıların ve yapı profesyonellerinin her zaman ilk tercihleri arasında yer alan Zehnder Nobis, sıcak sulu işletmelerde de büyük avantaj sağlıyor ve mükemmel özellikleri ile ön plana çıkıyor. Nobis, 50 mm orta bağlantı sayesinde esnek montaj imkanı sağlarken, opsiyonel olarak sunulan görsel uyumlu özel tasarım vanası ile de şıklığından hiçbir şekilde ödün vermiyor.

Zehnder_Nobis_3

Elektrikli işletmeler için de çok özel

Sıcak sulu işletmelerin yanı sıra elektrikli işletmelerde de farkını konuşturan Zehnder Nobis; üç kademede seçilebilir sıcaklığı sayesinde ihtiyaca göre kontrol edilip ayarlanabiliyor. Zamanlayıcı fonksiyonu sayesinde de ihtiyaca uygun işletim sunarken, kuru işletim koruması radyatörü aşırı ısınmadan koruyarak oluşabilecek zararları engelliyor.

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER