MarkaWorld.com

YURTBAY SERAMİK BAYİ TOPLANTISI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİ

YURTBAY SERAMİK BAYİ TOPLANTISI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİ
24 Aralık 2015 - 15:38 'de eklendi ve 2655 kez görüntülendi.

Yurtbay Seramik “Birlikten Biz Doğar” temalı Bayi Toplantısı’nı Antalya’da, Voyage Belek Hotel’de gerçekleştirdi. 20. yılını kutlayan Yurtbay Seramik’in 17-20 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen buluşmasında 2016 yatırım ve büyüme hedefleri paylaşıldı, yeni ürünler tanıtıldı, 2015’te en yüksek ciroya ulaşan ayrıca yirmi yılını dolduran bayiler ödüllendirildi.

yurtbay_2

“Birlikten Biz Doğar” konseptiyle gerçekleştirilen toplantıda, Yurtbay bayilerini üç günlük verimli bir program karşıladı. Toplantının açılış konuşmasını Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlter Yurtbay yaptı. Toplantıya konuk konuşmacı olarak Pazarlama ve Satış Okulum Kurucusu Sinan Ergin ve CNNTürk Ekonomi Müdürü Emin Çapa katıldı.

yurtbay_3

Yurtbay Seramik, her yıl geleneksel olarak düzenlediği bayi toplantısının üçüncüsünü 17-20 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleştirdi. Bu yıl Yurtbay Seramik’in 20. yılı kutlamaları çerçevesinde Voyage Belek Hotel’de düzenlenen bayi toplantısına yurtiçinden ve yurtdışından bayiler katılım sağladı.

yurtbay_4

Yurtbay Seramik’in 2015 yılı iş sonuçlarının ve 20 yıllık geçmişin değerlendirildiği, 2016 hedeflerinin anlatıldığı toplantının açılışını Yurtbay Seramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlter Yurtbay gerçekleştirdi. Değişim, sürdürülebilir büyüme, rekabet ve müşteri odaklılık konularına değinen Yurtbay’ın açılış konuşmasının ardından Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Girgin, “Yurtbay’ın Geçmişi Bugünü ve Seramiğin Geleceği” başlıklı konuşmasında; dördüncü fabrika yatırımının tamamlanmak üzere olduğundan, bu sayede yaşanacak kapasite artışından, büyük ebat seramik üretimine geçileceğinden söz etti. Fabrikaya ilişkin beklentilerinin oldukça yüksek olduğuna dikkat çekti.

yurtbay_5

İkinci Fabrika Üretim Müdürü Cengiz Alan Türk Seramik Sektörü’nü değerlendirdi, teknolojik gelişmelere, çevre bilince ve kalitenin önemine değindi, bu çerçevede alınacak yeni belgeleri açıkladı. Yurtbay Yapı Kimyasalları Genel Koordinatörü Tolga Sarı ise YYK tarafındaki yeniliklere ve usta kulübü çalışmalarına yönelik bilgiler verdi.

Satış Müdür Yardımcısı Serdar Başaran ise 2016 yılı iç satış ciro, metrekare ve bayi hedeflerini açıkladı.

yurtbay_6

Toplantıda 3. Zeki Yurtbay Tasarım yarışması ödül töreni gerçekleştirildi. Dokuz eser sahibine sertifikaları ve ödülleri takdim edildi.

yurtbay_7

Sinan Ergin ve Emin Çapa’nın konuşmacı olarak katılım sağladığı toplantıda Türkiye ve bölgeler ciro sıralamasında ilk üçe giren bayilere plaketleri takdim edildi. Yurtbay Seramik Pazarlama A.Ş. Satış Müdürü Kemal Saygı’nın kapanış ve teşekkür konuşması ile toplantı son buldu. Gala yemeğinde ise Bülent Serttaş sahne aldı.

 

zeminonline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER