MarkaWorld.com

Yingli Solar, Türkiye’nin güneş enerjisinde yol haritası oturumunda

Dünyanın en büyük güneş paneli üreticilerinden biri olan Yingli Solar, 23 – 26 Kasım 2016 tarihlerinde Adana HiltonSA Oteli’nde düzenlenecek 7. Türkiye Enerji Zirvesi’nde yer alacak.

Yingli Solar, Türkiye’nin güneş enerjisinde yol haritası oturumunda
22 Kasım 2016 - 10:15 'de eklendi ve 1344 kez görüntülendi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak tarafından törenle açılacak olan zirvenin ana oturumuna EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü katılacak.

Merkezi Çin’de bulunan, dünyanın en büyük güneş paneli üreticilerinden Yingli Solar, enerji sektörünün önemli etkinliklerini sponsorluk yoluyla destekleme çalışmalarına bir yenisini ekliyor.

Yingli Solar Türkiye, 23 – 25 Kasım 2016 tarihlerinde Adana HiltonSA Oteli’nde Enerji Fuarcılık tarafından düzenlenecek 7. Türkiye Enerji Zirvesi’nin premium sponsoru oldu.

Güneş enerjisi paneli

7. Türkiye Enerji Zirvesi’nin ikinci gününde 25 Kasım 2016 tarihinde saat 15.30 – 16.45 saatleri arasında “Güneş Enerjisinde Trendler ve Türkiye İçin Yol Haritası” konulu bir oturum düzenlenecek.

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ertürk’ün moderatörlüğünü yapacağı oturumda Yingli Solar Türkiye Üke Müdürü Uğur Kılıç konuşmacı olarak yer alacak.

Ayrıca oturuma GÜNDER Genel Sekreteri Faruk Telemcioğlu, GENSED Genel Sekreteri Hakan Erkan, EnerjiSA İş Geliştirme Müdürü İbrahim Erden ve Zorlu Enerji Genel Müdür Yardımcısı Yağmur Özdemir de konuşmacı olarak katılacak.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER