MarkaWorld.com

YILIN MARİNASI: D-MARİN DİDİM

YILIN MARİNASI: D-MARİN DİDİM
24 Aralık 2015 - 15:50 'de eklendi ve 2386 kez görüntülendi.

D-Marin ağının ikinci marinası D-Marin Didim, seyahat ve turizm sektörünün tüm branşlarını çatısı altında toplayan tek uluslararası organizasyon olan ve Skal International İstanbul tarafından bu sene 18.’si düzenlenen Skalite Ödülleri’nde “Marina İşletmeciliği” kategorisinde güçlü rakiplerini geride bırakarak ödülün sahibi oldu.

dmarin_2

Ege ve Doğu Akdeniz’deki en kapsamlı marina ve yat bakım tesislerinden biri olarak deniz tutkunlarını ağırlamaya devam eden D-Marin Didim, başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

dmarin_3

Küresel turizmi geliştirmek amacıyla, uluslararası sivil toplum kuruluşu SKAL’ın bünyesinde yer alan Skal International İstanbul’un düzenlediği Skalite Ödülleri’19 Aralık Cumartesi gecesi düzenlenen ödül töreni ile sahiplerini buldu. D-Marin Didim başarılı ekibi ve çalışmalarıyla, Turizm Oscarları olarak bilinen Skalite Ödülleri’nin “Marina İşletmeciliği” kategorisindeki ödülünün sahibi oldu.

dmarin_4

Didim’de yer alan marina, misafirlerine doğa ve tarihin, yeşil ile mavinin buluştuğu eşsiz bir lokasyonda hizmet veriyor. Tüm ihtiyaçlara yanıt veren bir marinaya gereksinim duyan yatlar ve süperyatlar için doğru tercih olan D-Marin Didim, İzmir Adnan Menderes ile Bodrum-Milas Havalimanları’na yakınlığıyla da tercih sebebi oluyor. Türkiye’nin resmi giriş limanlarından biri olan D-Marin Didim, 8-70 m arasında değişen ve 90’ı süperyat olmak üzere toplam 576 tekne bağlama kapasitesi ile deniz tutkunlarını ağırlıyor.

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER