MarkaWorld.com

YILBAŞINDA OLEG CASSINI İLE IŞILDAYIN

YILBAŞINDA OLEG CASSINI İLE IŞILDAYIN
10 Kasım 2015 - 12:03 'de eklendi ve 2108 kez görüntülendi.

Oleg Cassini’nin bu yılbaşı gecesi için önerisi zarif kesimler ile modern tonları birleştiren metal renkli parçalar. Mini elbiselerden vücudu sarmalayan maksi etekli kesimlere ve sırt dekolteli uzun kollu modellere, altın, gümüş ve bronz tonlarındaki bu tasarımlar, yılbaşı gecesi büyüleyici görünmenizi sağlayacak.

oleg_2

Yılbaşı gecesi yaklaşırken bir yandan planlar yapmaya, bir yandan da ‘ne giysem’ diye düşünmeye başladık. Ev davetlerinden sokak partilerine, şık mekanlardan parıltılı eğlencelere, nerede olursanız olun, Oleg Cassini bu yılbaşı gecesinde de mükemmel görünmenizi sağlayacak yüzlerce abiye alternatifi ile yanınızda.

Her yaştan ve her zevkten kadına hitap eden Oleg Cassini koleksiyonları hem klasik tercihlere, hem de dünyadaki en son trendlere dokunan modellere yer veriyor. Bu yılbaşı gecesi için Oleg Cassini’nin önerisi ise, zarif çizgiler ile modern güzelliği birleştiren metal tonlardaki gece elbiseleri…

Yılbaşı gecesinin ışıltılı ve çekici havasını yansıtan altın, gümüş ve bronz renklerdeki etkileyici tasarımlar ile Oleg Cassini kadınları tüm gözlerini kendinde toplayacak. Mini elbiselerden vücudu sarmalayan maksi etekli modellere, sırt dekoltelilerden uzun ve truvakar kollu kesimlere, trend modellerden payet ve taş işlemeli daha klasik çizgilere, bu parçalar, tam da yeni yıla göre.

Monako Prensesi Grace Kelly ve First Lady Jacqueline Kennedy gibi pek çok ünlü stil ikonu için hazırladığı kostüm ve tasarımlarla adını moda tarihine altın harflerle yazdıran Oleg Cassini’nin mirası günümüzde birbirinden zarif abiye ve gelinlik koleksiyonları ile yaşamaya devam ediyor. Siz de yılın en büyük partisine hazırlanırken, içinde mükemmel görüneceğiniz ve harika hissedeceğiniz tasarımları Oleg Cassini’nin 6 mağazasından birine gelerek seçebilirsiniz.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER