MarkaWorld.com

YILBAŞINDA KENDİNİZE VE SEVDİKLERİNİZE YENİLENMEYİ HEDİYE EDİN!

YILBAŞINDA KENDİNİZE VE SEVDİKLERİNİZE YENİLENMEYİ HEDİYE EDİN!
25 Kasım 2015 - 15:21 'de eklendi ve 1767 kez görüntülendi.

Yeni yıla girerken, bedensel, ruhsal, zihinsel olarak tazelenmek ister misiniz ? Sağlıklı yaşamı hayat tarzı haline getirmek isteyenlerin adresi Espace Privé Chenot D-Life’ın sunduğu, güvenilir ve bilimsel veriler ışığında, bireysel farklılıklara göre hazırlanan özel detoks programları ile yeni yıla tazelenmiş olarak gireceksiniz.

detoks_1

 

Espace Privé Chenot D-Life, yeni bir yıla girerken eski senenin bıraktığı negatif etkilerden arınmak ve yenilenmek isteyenleri Ulus’da bulunan merkezine davet ediyor. Chenot D-Life İstanbul, danışanlarına sunduğu detoks (arınma) hizmetleri, sağlıklı beslenme paketleri, medikal masaj uygulamaları, cilt bakımları ve incelme yöntemleri ile yalnızca bedenen değil ruhen de arınmanın ve sağlıklı yaşamanın anahtarını sunuyor.

detoks_3

Yeni yıl öncesi parlak ve genç bir cilt için detoks olarak bilinen toksin atma süreci ile ön plana çıkan merkez, kişiye özel programlarıyla yaşlanma hızını azaltmayı ve yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefliyor. Espace Privé Chenot D-Life’da, Chenot metodu ışığında yürütülen detoks süreci medikal spa ve sağlıklı beslenme ile birleştirerek tam ve kapsamlı bir hizmet şeklinde sunuyor.

İster evde ister işte, sağlıklı yaşam tutkunlarına eşlik eden, Michelin yıldızlı şefler tarafından diyetisyen konsültasyonu ile hazırlanan D-Life Bag ise detoks sürecini lezzetli menülerle keyifli hale getiriyor.

detoks_2

Kardiyolog Dr. Demet Erciyes koordinatörlüğünde, deneyimli ve uzman ekibiyle hizmet vermekte olan Espace Privé Chenot D-Life, sağlıklı yaşam tutkunlarını yeni yıla arınarak girmenin adresine davet ediyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER