MarkaWorld.com

Yeşilyaka ile villaya geçme zamanı

Doğanın kalbinde müstakil bahçeli villaları, sosyal olanakları ile özlenen huzurlu ve konforlu yaşamı beklentilerin üzerine çıkaran YEŞİLYAKA’nın 56 villadan oluşan ilk bölümü YEŞİLYAKA KORU, büyük bir satış başarısına imza attı.

Yeşilyaka ile villaya geçme zamanı
04 Kasım 2016 - 8:43 'de eklendi ve 1727 kez görüntülendi.

Mesa ve Nurol’un projecilik ve kalite anlayışı bölgede beklenenin üzerinde bir talep oluşturdu. YEŞİLYAKA lansmanı ile satışa sunulan ilk bölüm KORU etabının kısa sürede ulaştığı %85’lik satış oranı ve yoğun talep üzerine, 2. ve 3.etaplardaki 103 adet villayı da satışa sunma kararı alındı. Sedir ve Söğüt villalarından sonra şimdi Ardıç ve Ladin villaları da satışa sunuluyor.

yesilyaka_2

Mesa Mesken Genel Müdür Yardımcısı Tolga Bıyıklıoğlu, Bahçeşehir bölgesinden yoğun talep aldıklarını ve bölgenin kentin en az yoğun ve en iyi planlanmış bölgelerinden biri olduğunu ifade etti.  Dolayısıyla YEŞİLYAKA’nın, villa yaşamına geçmek, beton yüzeyler yerine yeşili ve maviyi görmek  isteyen ailelerin tercihi olduğunu ekledi.

yesilyaka_3

50 yıla varan köklü geçmişleri ile gayrimenkul sektörünün önde gelen iki firması MESA ve NUROL’un ortak imzasını taşıyan YEŞİLYAKA, yemyeşil doğası, çağdaş yaşam olanakları ve özellikleri ile tercih edilen projeler arasında ilk sırada geliyor.

Doğayla bütünleşmiş konforlu yaşam

YEŞİLYAKA, 320 bin metrekarelik bir alana yayılmış, toplam 159 müstakil villadan oluşuyor. Yarım asra ulaşan köklü geçmişleri ve yüksek standartlarıyla adları ‘kalite’ ve ‘güven’ ile özdeşleşen MESA ve NUROL, YEŞİLYAKA’da 180 bin metrekarelik peyzaj alanı, korusu ve göl manzarası ile en özel anılara ev sahipliği yapacak.

yesilyaka_4

‘Söğüt’, ‘Sedir’, ‘Ardıç’ ve ‘Ladin’ villaları

Satışa sunulan ‘Söğüt’ ve ‘Sedir’ villalarına, şimdi ‘Ardıç’ ve ‘Ladin’ villaları da eşlik ediyor. YEŞİLYAKA, satışa sunduğu 4 farklı tip ve büyüklükteki villaları ile mükemmel yaşama dair tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. Doğayı hayatınızın içine taşıyacak iki katlı ‘Söğüt’ ve ‘Sedir’ villalarının büyüklükleri 370 ile 380 metrekare arasında değişiyor. Konumlarına göre değişen villalardan ‘Söğüt’ 2.160.000 TL’den, ‘Sedir’ ise 2.350.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 303 m²’lik büyüklükleriyle tek katla çözülmüş bir yaşam alanı sunan Ladin villarının fiyatları 2.080.000 TL’den başlıyor. Ardıç villaları ise 272 m²’lik büyüklükleriyle 1.600.000 TL ile satışta.

YEŞİLYAKA ile ‘villaya geçme zamanı’

Müstakil bahçeleri ve ortak yeşil alanları ile YEŞİLYAKA, doyasıya toprağa basma keyfi, doğayla bütünleşme fırsatını villaya geçme konsepti ile sunuyor. YEŞİLYAKA’da ilk villalar, Ekim 2017’de teslim edilmeye başlayacak.

yesilyaka_5

Zengin olanaklarla benzersiz yaşam

YEŞİLYAKA sakinleri açık havada spor yapmanın keyfini tenis kortları, basketbol ve mini futbol sahalarında çıkarırken, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness ve spa merkezinde günün yorgunluğunu atacaklar. Projede yaşayanlar YEŞİLYAKA kulüpte dostlarıyla bir arada keyifle vakit geçirebilecek, akşamları ailece açık hava sinemasında film seyredebilecekler.

Çocukluklar mutlu ve güvende

YEŞİLYAKA’da çocukların hem güvenli, hem de çeşitli aktivite alanlarıyla donatılmış parklarda eğlenebileceği çok özel parkurlar mevcut. Tırmanma duvarı, ağaç evler, kaykay pistleri ve yaş guruplarına göre özel dizayn edilmiş parklarda neşeli saatler onları bekliyor olacak.

yesilyaka_6

Doğayla içiçe, yaşamın tam ortasında

Doğayla bütünleşmiş yaşamlar sunan YEŞİLYAKA, hayatın da tam ortasında; 3. Havalimanı ve çevresindeki Atakent, Halkalı, Bahçeşehir gibi gelişen bölgelere komşu. TEM Otoyolu’na 5 dakika mesafedeki proje, çevresindeki eğitim ve hastanelere olan yakınlığı ile de dikkat çekiyor. YEŞİLYAKA’dan Maslak-Levent’e 30 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Mall of İstanbul’a uzaklığı ise 15 dakika.

YEŞİLYAKA’nın Büyükçekmece Marina, Marmara Forum ve Bahçeşehir ile Akbatı AVM’ye sadece 10 dakika.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER