MarkaWorld.com

YENİ YILIN IŞILTISI MAHPEYKER KOLEKSİYONU İLE SOFRANIZDA

YENİ YILIN IŞILTISI MAHPEYKER KOLEKSİYONU İLE SOFRANIZDA
11 Kasım 2015 - 9:41 'de eklendi ve 2443 kez görüntülendi.

Porland tasarımcılarının Mandala etkisi ile tasarladıkları Mahpeyker Koleksiyon, zengin sunumu ile eşsiz bir ziyafet keyfi sunuyor.

mahpeyker_2

Porselende üretim ve tasarım lideri Porland, birbirinden şık koleksiyonlarına bir yenisini daha ekledi. Günümüzün trendlerinden olan Mandala motiflerinin porselen ile buluşması sonucu doğan Mahpeyker Koleksiyon, yılbaşı akşamı ve yılın bütün özel günleri ile davet sofralarınızın tamamına ayrıcalık katmaya hazırlanıyor.

Altın şıklığının gösterişli havasını, turkuvaz renginin dingin ve dost canlısı etkisi ile birleştiren koleksiyonun porselen ürünleri, Porland’ın Bilecik porselen fabrikasında üretildi. Özellikle desenlerde kullanılan altın yaldız nedeniyle elde yıkanması tavsiye edilen Mahpeyker, Porland’ın özel reçetesi ile üretilen Alumilite porselen yapısına sahip.

Porland’ın diğer koleksiyonlarında olduğu gibi isteğe bağlı olarak alınabilecek şekilde, deseni ile uyumlu cam, çelik ve tekstil ürünlerle zenginleştirilen koleksiyona ait porselen ürün grubunda; kayık ve düz tabaklar, çukur tabak, kapaklı çorbalık, kahvedanlık, şekerlik, çay ve kahve fincanları, sosluk, tuzluk ve biberlik yer alıyor.

mahpeyker_3

Doğal tarihi figürlerin dört farklı desen ile zenginleştirilip, mandala tarzında yansıtıldığı tasarımın mistik havasını çok seveceksiniz.

Mahpeyker Koleksiyonu yakından görmek için sizi Porland Mağazalarına davet ediyoruz. Online satış için ise porland.com.tr ’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

dekoronline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER