MarkaWorld.com

Yeni yılda ‘Enplus’ hediyeler

Yeni yılda sevdiklerinin yaşamına değer katmak isteyenler için Enplus Mağazaları’nda birbirinden değerli hediye seçenekleri sunuluyor. Enplus Mağazaları’nda satışa sunulan sanatın ve estetiği buluşma noktası Kahla ürünleri sevdiklerine kendini özel hissettirmek isteyenleri beklerken, yılbaşı sofralarına şıklık katmak isteyenlerin tercihi WMF Karaf Sürahiler oluyor.

Yeni yılda ‘Enplus’ hediyeler
09 Kasım 2016 - 14:00 'de eklendi ve 1501 kez görüntülendi.

Yaşama değer katan ürünlerin adresi Enplus Mağazaları, yeni yılda da birbirinden güzel hediye seçenekleri ile sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin buluşma noktası oluyor. Kahla, WMF, Silit, Breville, Bertazzoni, Hitachi, Gorenje, Laurastar ve Sub-Zero Wolf gibi dünyanın önde gelen markalarının teknoloji, tasarım ve fonksiyonelliği bir arada sunan ürünlerini tüketiciyle buluşturan Enplus Mağazaları’ndan herkesin beğeneceği benzersiz hediye seçenekleri bulunuyor.

enplus_2

Duyuları harekete geçiren, muhteşem seri Kahla’dan

Sanat ve estetiğin temsilcisi olan Kahla ürünleri, sevdiklerinin her gününü özel kılmak isteyenler için duyuları harekete geçirecek muhteşem Touch serisini sunuyor. Yeni yılda sevdiklerini “kalbinin baş touch”ı yapmak isteyenler Kahla Touch Kırmızı Kalpler Serisi’ni, sevdiklerine en sevdiği şehri elinde tutma fırsatı vermek isteyenler ise Kahla Touch Şehirler Serisi’ni tercih ediyor.

enplus_3

Yılbaşı sofraları da şıklığıyla göz kamaştırsın

Tüm sevdiklerinizi bir araya getiren yılbaşı sofralarına şıklık katacak WMF Karaf Sürahiler, içecek ikramlarını da zevkli hale getiriyor. Yemek masasına hem şık hem de dekoratif bir dokunuş yapmak isteyenlerin hediyesi WMF Karaf Sürahiler oluyor. Üstelik WMF Karaf Sürahiler, bakır ve altın renk seçenekleriyle de göz kamaştırıyor.

 

Etiketler :
SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER