MarkaWorld.com
Markaworld

Yeni Wee Baby temassız ateş ölçer ile bebeğiniz güvende…

Wee Baby’nin yeni nesil hızlı, güvenilir ateş ölçer teknolojisiyle tasarladığı ürünü artık satışta.

Yeni Wee Baby temassız ateş ölçer ile bebeğiniz güvende…
01 Haziran 2017 - 9:49 'de eklendi ve 756 kez görüntülendi.

Bebeklerin ateşi yükseldiğinde kullanılan ateş ölçerler, bu dönemde bebekleri için endişelenen annelerin ve babaların en büyük yardımcıları. Wee Baby’nin yeni nesil hızlı, güvenilir ateş ölçer teknolojisiyle tasarladığı temassız ateş ölçer; vücut modunda üç renkli arkadan aydınlatma göstergesi, yüksek ateş sesli uyarı özellikleri ile bebeklerin ateşinin kolaylıkla ölçülmesini sağlıyor.

wee_2

Pratik ve güvenli

Alından 3 cm-5 cm uzaklıktan vücut sıcaklığını ölçmek için özel olarak tasarlanan cihaz, japon algılama sistemi ile bebeğin ateşini vücuda temas etmeden hızlı ve rahat bir şekilde ölçümleyebiliyor. Japon sensörü sayesinde de arka arkaya yapılan ölçümlerde farklı sonuçları almanın önüne geçiyor. Yüksek ateş durumunda sesli uyarı veriyor.

Renkli ve geniş ekran LCD dijital ekranıyla ışığa gerek duymadan kullanma imkânı sağlayan temassız ateş ölçer, ateş birimini hem Celcius hem de Fahrenheit cinsinden görüntüleyebiliyor. Ateş ölçer aynı zamanda bebek biberonunun, banyosunun, oda sıcaklığını ölçümleyebiliyor. Uyuyan bebekler için sessiz mod seçeneği de bulunan cihazın, son 32 sıcaklık ölçümünü hafızada tutma özelliği de bulunuyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

ilan
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER