MarkaWorld.com

YAŞAM ALANLARINI GÖKYÜZÜ İLE BULUŞTURAN BİOKLİMATİK PERGOLA SİSTEMİ “SKYROOF”

YAŞAM ALANLARINI GÖKYÜZÜ İLE BULUŞTURAN BİOKLİMATİK PERGOLA SİSTEMİ “SKYROOF”
05 Ocak 2016 - 11:04 'de eklendi ve 1981 kez görüntülendi.

İç ve dış alanlarda mimari çözümler sunan, alanında üretici lider Palmiye, açılır kapanır Skyroof sistemini ürün yelpazesine ekledi.

skyroof_2

Skyroof Bioklimatik Pergola, yapısındaki yalıtımlı alüminyum güneş kırıcı panelli, açılır kapanır tavan sistemi ile dış mekânları farklı bir boyuta taşıyor. Uzaktan kumanda ile tek bir dokunuş sayesinde ekseni etrafında dönen panellerin yüzeyindeki gizli dereler, ürünün üzerine biriken toz ve benzeri maddelerin açılma pozisyonunda iç mekâna girmesinin önüne mutlak surette geçiyor. Düz formda montaj yapılarak ferah bir iç mekân yaratan Skyroof Bioklimatik Pergola, düz zeminde su tahliyesini kusursuz şekilde yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. Skyroof iki farklı panel seçimi ile kullanıcılarına sunuluyor. İçi boşluklu çift katmanlı veya tam yalıtımlı Poliüretan dolgulu çift katmanlı panelleri bulunan Skyroof, hava ve su yalıtımı konularında conta ve sıkıştırma tekniği ile yüksek bir yalıtım performansı sunuyor.

Skyroof, panellerinde yer alan ışıklar ile şık bir ambiyans yaratırken ışıklarda kullanılan led teknolojisi sayesinde doğayı koruyor.  %100 hava ve su yalıtımı sayesinde dört mevsim rahatlıkla kullanılabilen Skyroof, 350kg m2’ye varan kar yükü taşıyabiliyor. Skyroof yapısındaki pratik modüler sistemindeki alüminyum panelleri ve paslanmaz çelik bağlantı elemanları ile yeni bir yaşam alanı sunuyor.

Palmiye, mimari sistemlerinde dünya lideri Fransız somfy motorlarını kullanıyor. RTS teknolojisi kullanan Somfy motorları 5 yıla kadar garanti kapsamında olup, bünyesinde yer alan kumandası sayesinde tek dokunuşla çalıştırılabiliyor. Aynı zamanda Palmiye’nin geliştirdiği “My Palmiye Application” uygulaması indirilerek sistem uzaktan kumanda edilebiliyor.

 

yapionline_yatay_banner

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER