MarkaWorld.com

Vogue Business Center’da yüksek kazançlı katların kapıları açıldı

Yatırımları hızla geri kazandıran proje, Vogue Business Center; yatırım yapmak isteyenlere yüksek kazanç sağlayacak katlarının kapılarını açıyor. Anadolu Yakası’nın yeni iş merkezi haline gelen Ataşehir’de, bölgenin ofis projelerine duyduğu ihtiyaçtan yola çıkılarak inşa edilen Vogue Business Center’da satışlar Kasım sonuna kadar devam edecek.

Vogue Business Center’da yüksek kazançlı katların kapıları açıldı
17 Ekim 2016 - 9:00 'de eklendi ve 1350 kez görüntülendi.

İhtiyaçları doğru yorumlayarak doğru zamanda inşa edilen Vogue Business Center’ın en değerli katlarının satışı kişiye özel ödeme seçenekleri ile başladı. Ataşehir’de ofis bulmanın zorluğunu fark eden ve emsalsiz bir projenin parçası olmak isteyen yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği Vogue Business Center’ın Şubat 2017’de teslim edilmesi planlanıyor.

New York’ta Manhattan İstanbul’da Ataşehir

Her iki çevre yolunun ortasında stratejik bir lokasyonda olması sebebiyle iş merkezleri için ideal bir konuma sahip olan Ataşehir, Anadolu yakasının Manhattan’ı olma yolunda ilerliyor. Gelişime müsait ve şehir planlamasının doğru tasarlanmış olması bölgenin değerini her geçen gün artırıyor.

vogue_3

Firmaların ihtiyaçlarına uygun profesyonel çözümler                                                        

23 katlı Vogue Business Center’da toplamda 105 ofis bulunuyor. Kat planları modüler bir sisteme sahip olan merkez, her katta 5 ofis olmak üzere 69 m²’den 386 m² kadar her türlü şirket için geniş bir alıcı kitlesine sahip. İş toplantılarının gerçekleştirilebileceği ve çalışan personelin öğle tatilini değerlendirebileceği kafe ve restoranlar Vogue Business Center’ın girişinde hazır bulunuyor. Resepsiyon karşılama, vale servisi, oto yıkama alanı, güvenlik sistemleri de projede sunulan imkanlar arasında. Yatırımcıların büyük ilgi gösterdikleri projede eşsiz adalar ve deniz manzaralı katlarının satışı ise en sona bırakıldı. Modern mimari çizgileri, konfora prestij katan detayları ve günün her anına eşlik edecek adalar manzarasını Vogue Business Center’da 11’inci kattan itibaren görmek mümkün.

vogue_2

Her kata 10 otopark ayrıcalığı                                                                                                                                                      

İş sahipleri ve misafirleri için en büyük stres nedenlerinden biri olan park sorununa çözüm üreten projede, her kat için 10 araçlık bir otopark tahsis edildi. Projenin 14.170 m²’sinin 6.000 m²’sini kapalı otoparka tahsis ettiklerini söyleyen Vogue Business Center Genel Koordinatörü İlker Kaan Özcan; “Projeden bahsederken 10 otopark dediğimizde çok şaşırıyorlar çünkü park sorunu neredeyse bütün işyerlerinin ortak problemi haline gelmiş durumda. Bugüne kadar gerçekleşen projelerde konuyla ilgili radikal bir çözüm üretilmiş değildi. Biz Vogue Business Center’ın projesini oluştururken ihtiyaçlara tam anlamıyla yanıt verme hedefiyle yola çıktık, otopark sorununu çözmeden de bunu başarmamız mümkün olmazdı. Projenin kısa sürede bu kadar ilgi görmesinde park sorununa bulduğumuz çözümün de payı olduğuna inanıyoruz” dedi.

vogue_4

“Yeni projelerle geliyoruz.”                                                                                                           

İş merkezi markamızı başka lokasyonlara taşımak istiyoruz. Şu anda üzerinde çalıştığımız bir iş merkezi – avm projemiz var. Aynı zamanda her yıl ortalama 1000 daireyi tamamlayacak projelerle toplu konut üretmeye devam edeceğiz. Biz doğru inşaat kalitesi, doğru lokasyon ve müşterinin memnun olacağı ürünü üretmeye devam edeceğiz. Eski projelerimizde bize güvenmiş olan yüzlerce müşterimiz nasıl bugün memnunlarsa bu projede de bize güvenen ve değerlerimize sahip çıkan ve tüm alıcılarımıza kısa bir sürede bu kadar büyük bir ilgi gösterdikleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER