MarkaWorld.com

VICTORINOX İLE ÇAKI VE USB BİR ARADA

VICTORINOX İLE ÇAKI VE USB BİR ARADA
09 Aralık 2015 - 15:19 'de eklendi ve 1931 kez görüntülendi.

Dünyanın en ünlü çakı markası Victorinox, çakılarını teknoloji ile harmanladı. Victorinox, klasik çakılarına eklenen USB özelliği ile geleneksel modellerini yenilikçi özelliklerle birleştirdi. Kullanıcılarına maksimum fayda sağlamayı amaçlayan Victorinox, çakılarına eklediği 2 farklı USB seçeneği ile de her zaman yanınızda taşıyacağınız aksesuarınız olacak.

victorinox_3

Victorinox’un hayatı kolaylaştıran çakılarına bir yenisi daha eklendi. Klasik çakılarına eklenen USB özelliği ile Victorinox, iş hayatında da yardımcınız olacak. Anahtarlık halkası sayesinde cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz Victorinox çakıda 8 farklı özellik bir arada bulunuyor.

Anahtarlık halkası, büyük bıçak, cımbız, makas, tırnak törpüsü, tornavida ve tükenmez kalemi aynı anda Victorinox kalitesiyle bulabileceğiniz çakılara eklenen 16 GB ve 32 GB’lık USB’ler dijital ortamdaki işlerinize de kolaylık sağlayacak.

23 MB / s yazma hızı ve  30 MB / s okuma hızı ile belgelerinizi hızlıca taşıyabileceğiniz veya saklayabileceğiniz 2.0 USB belleği bulunan Victorinox çakılar sadece 30 gr ağırlığında.

Mall Of İstanbul’daki Hobix mağazasından ve hobix.com.tr adresinden kolayca bulabileceğiniz USB’li çakılara belirli D&R’lardan da ulaşabilirsiniz.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER