MarkaWorld.com

VERİMLİ UYKUNUN SIRRI; DOĞTAŞ NANOBIONIC YATAK

VERİMLİ UYKUNUN SIRRI; DOĞTAŞ NANOBIONIC YATAK
15 Ekim 2015 - 15:57 'de eklendi ve 4206 kez görüntülendi.

 

Yıllardır mobilya sektöründeki uzmanlığını yatak alanına da taşıyan Doğtaş; Luna Baza ve Başlık tasarımıyla yatak odalarında estetik bir duruş sergilerken, Nanobionic Yatak ise Nano teknolojisi sayesinde vücudumuzun kaybettiği enerjiyi uyurken geri kazanmasını sağlıyor.

dogtas2

Doğtaş Luna Baza ve Başlık, tasarımda yalınlık ve konforu birleştirerek yatak odalarına şık bir dokunuş getiriyor. Saklama sandığı bulunan bazasıyla ekstra depolama alanı sunan Luna, baza ve başlık çevresinde uygulanan kenar biyeleri ve metal ayak ayrıntılarıyla da işlevselliği ve estetiği bir arada sunuyor.

İnsan vücudundan çevreye yayılan enerjiyi emen Doğtaş Nanobionic Yatak ise vücudumuzun ihtiyaç duyduğu rahat ve verimli uykuyu sunuyor. Nanobionik Yatak, vücut direncini artırıyor ve kasların toparlanmasına yardımcı olarak verimli dinlenme fırsatı yaratıyor. Yatağınıza uzanır uzanmaz rahatlayacağınız nitelikte donatılan Doğtaş Nanobionik Yatak, çift taraflı kullanım ve örme kumaşı sayesinde de kolay temizleme imkânı sağlıyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER