MarkaWorld.com

VALSLERİN KRALI, MUHTEŞEM ŞOVUYLA İSTANBUL VE ANKARA’DA

VALSLERİN KRALI, MUHTEŞEM ŞOVUYLA  İSTANBUL VE ANKARA’DA
25 Aralık 2015 - 16:11 'de eklendi ve 1782 kez görüntülendi.

Dünyanın tüm müzik otoritelerince bu yüzyılın en önemli müzisyenlerinden biri kabul edilen André Rieu, yepyeni gösterisi ve muhteşem şovuyla bir kez daha Türkiye’ye geliyor. Dünya Turnesi kapsamında Yapı Kredi ana sponsorluğunda IEG Live ve Piu Entertainment işbirliğiyle 10 Mart’ta Ankara Arena Spor Salonu’nda ilk kez Ankaralı müzikseverlerle buluşacak olan sanatçı, 12 Mart’ta ise İstanbul Ülker Sports Arena’da sahne alacak. Yapı Kredi kartı sahipleri 21 Aralık 2015- 4 Ocak 2016 tarihleri arasında Biletix’ten %10 indirimli olarak biletlerini alabilecekler.

vals_2

Klasik müziği olimpiyat statlarına taşıyarak geniş kitlelerle buluşturan dünyaca ünlü sanatçı André Rieu, Mart ayında bir kez daha Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak. 2014 yılı Kasım ayındaki konserinde sahneye karlar ve rengârenk balonlar yağdıran, sürpriz Türkçe şarkılarla gönülleri fetheden Rieu, bir kez daha hafızalara kazınacak bir sahne şovuna imza atacak.

İndirim fırsatı

Yapı Kredi ana sponsorluğunda IEG Live ve Piu Entertainment işbirliği Good Music in Town serisi çerçevesinde Türkiye’ye gelen “Valslerin Kralı” Andre Rieu, Dünya Turnesi kapsamında Ankara’da ilk kez konser verecek. 10 Mart 2016 tarihinde Ankara Arena Spor Salonu’nda sahne alacak ünlü sanatçı, sürprizlerle dolu yeni şovuyla unutulmaz bir gece yaşatacak. Yoğun istek üzerine tekrar 12 Mart 2016’da ise İstanbul’da Ülker Sports Arena’da konser verecek Rieu, her iki konserinde de dünyanın en ünlü orkestralarından Johann Strauss Orkestrası’yla sahne alacak.

Andre Rieu’nun merakla beklenen iki konseri için Yapı Kredi kart sahipleri, 21 Aralık 2015-4 Ocak 2016 tarihleri arasında %10 indirim fırsatı yakaladı.

vals_3

Listelerde 1 numara

Bugüne kadar dünya müzik listelerinde 30 kez liste birinciliği, 355 Platin Albüm Ödülü, 35 milyon DVD satışı, 2012 dünyanın en çok satan erkek sanatçısı, 2009-2011 Yılın Tur Sanatçısı Top 10 gibi başarıları elinde tutan André Rieu, yine Pollstar’da 2012 yılının en çok kazanan müzisyenler listesinde 12. sırada yer alıyor. The New York Times’da yayınlanan bir incelemede“Klasik Müziğin Madonna’sı” olarak söz edilen André Rieu’nun müziğinin tüm dünyayı kucaklayabilecek bir güce sahip olduğu belirtiliyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER