MarkaWorld.com

USTALAR İÇİN EN İYİSİ, PANASONIC EY7880 KIRICI VE DELİCİ

USTALAR İÇİN EN İYİSİ, PANASONIC EY7880 KIRICI VE DELİCİ
03 Aralık 2015 - 16:48 'de eklendi ve 1575 kez görüntülendi.

Dünyaca ünlü marka PANASONIC, profesyonel el aletlerinde de ustalığını gösteriyor. Ülkemizde VİKO by PANASONIC satış kanalı ile pazara sunduğu profesyonel el aletleri serisinde teknoloji ve kaliteyi bir araya getiren marka, akülü kırıcı ve delici ürünleriyle gücünü bir kez daha ortaya koyuyor. İnşaat, elektrik tesisatı, su tesisatı ve ısınma uygulamalarının yanında vidalama, iç rötuş, çerçeveleme, kapı/cam montajı, bakım, çelik imalat uygulamalarında da rahatlıkla kullanılabilen PANASONIC kırıcı ve delici ürünleri, performansıyla tüm beklentileri karşılıyor.

panasonic_002

PANASONIC’in EY7880 kırıcı ve delici modeli, 3.85 kg’lik ağırlığı ve 319 mm’lik uzunluğu ile sınıfının en hafif ve en kompakt aletlerinden biri olarak öne çıkıyor. Ayrıca tasarımı ile sınıfının lider soğutma ve toz geçirmezlik özelliğine sahip olan ürün, esneklikle kombine edilmiş dayanıklılık ve performansı da birleştirmeyi başarıyor. Farklı malzemelerde en iyi sonuçları elde etmek için sert ve yumuşak darbe modunun yanı sıra yavaş ve yüksek hızda delme modu da ürünün en önemli özellikleri arasında öne çıkıyor. Uygulamaya göre tasarlanmış PANASONIC EY7880 kırıcı ve delici modeli, müthiş tutma ve kavrama kolaylığı ile eşsiz delme/vidalama özelliğini ikili voltaj esnekliği ile mükemmelleştiriyor. Yeni yüksek performanslı 3.0Ah Li-Ion akü seti ile kullanılan ürün, 60 dakika kullanılabilirlik ve 80 dakika tam şarj edilebilirlik özelliği ile de farkını ortaya koyuyor.

VİKO by PANASONIC, profesyonel el aletlerine 3 yıl garanti verirken, Türkiye genelinde oluşturulmuş 21 yaygın servis noktası ağı ile de satış sonrası destek sağlıyor.

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER