MarkaWorld.com

URBAN, kentin şıklığını yaşam alanlarına taşıyor

Parke sektörünün ana markaları Floorpan ile Artfloor ile sektörde yeniliklere imza atan Kastamonu Entegre, dekorasyonda farklılık yaratan Urban serisiyle tarzını konuşturuyor. Kastamonu Entegre’nin enerjik ve şehir konseptli, derzli olarak ürettiği Urban serisi, standartların üstünde gerçekçi bir görünüm sunuyor.

URBAN, kentin şıklığını yaşam alanlarına taşıyor
11 Ağustos 2016 - 10:03 'de eklendi ve 2779 kez görüntülendi.

Laminat parke üretiminde Avrupa’nın en büyük 5 üreticisinden biri olan Kastamonu Entegre’nin dekorasyonda şıklık ve estetiği buluşturan Urban serisi, Floorpan ürünlerinde isimlerini New York, Peking, Sydney, Miami, Shanghai, Tokyo, Chicago ve Los Angeles’tan alıyor. Her zevk ve yaşam alanına hitap etmek üzere geliştirilen seri; Artfloor markasıyla da Paris, Cenevre, Lizbon, Madrid, Monaco, Roma, Viyana ve Barselona şehirlerinin estetiğini sunuyor. Dünyanın en büyüleyici şehirlerinin isimleri ile adlandırılan Urban serisinde ürünlerin her biri, adını aldığı şehrin öncelikli tarzını yaşam alanlarına taşıyor.

URBAN serisi Floorpan ve Artfloor markalarına ait toplam 16 farklı dekor seçeneği sağlıyor. 32. sınıf AC4 olarak üretilen seri, daha sağlam ve dayanıklı yapısı ile ofis, bekleme odaları ve ticari mekânlar için de öncelik sunuyor.

urban_2

Urban serisinin 4 tarafı derzli olarak üretildiğini belirten Kastamonu Entegre Marka ve Kurumsal İletişim Müdürü Naci Güngör, serinin en önemli özelliğinin döşendikten sonra daha gerçekçi ve daha estetik bir görünüm sağladığını belirterek şunları söyledi: “Kastamonu Entegre olarak her gün 3000 konutun zemini için gerekli laminat parkeyi üretiyoruz. Dünyanın en büyük parke üreticilerinden biri olarak bu alanda imza attığımız özgün tasarımlarla da öne çıkmaya çalışıyoruz. Urban serisinin en önemli özelliği standartların üstünde gerçekçi bir görünüm sunması. Doğallığı yansıtan wood yüzey ile daha doğal duruyor. Urban serisiyle yaşam alanlarına yeni bir tarz katacak olmanın heyecanını duyuyoruz.”

 

SON DAKİKA HABERLERİ
hali
İLGİLİ HABERLER